امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143685
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 204
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباس آخوندی امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عباس آخوندی امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی (ره) اظهار داشت: اجرای قطار سریع& zwnj;السیر قم - اصفهان با سرعت بیش از 300 کیلومتر مزایای فراوانی برای مردم دارد.

وی ادامه داد: زیرساخت این پروژه ملی انجام شده اما به دلیل مشکلات مالی متوقف بود؛ پس از رایزنی بحث تأمین مالی این قطار سریع‌السیر رفع شد و به زودی با حضور رئیس جمهور پروژه ریل‌گذاری قطار سریع‌السیر قم - اصفهان آغاز می‌شود.

آخوندی تأکید کرد: این پروژه ملی تحولی بزرگ در صنعت ریلی کشور است و خدمات مناسبی را به مردم ارائه خواهد داد.

وزیر راه و شهرسازی گفت: همچنین برنامه‌ریزی کرده‌ایم میدان راه‌آهن تهران به فرودگاه امام خمینی (ره) و شهرستان قم از طریق قطار سریع‌السیر متصل شود تا بدین ترتیب مسافران به سرعت از ایستگاه راه‌آهن تهران و ایستگاهی دیگر که در مرکز شهر احداث می‌کنیم به فرودگاه امام برسند.

وی بیان کرد: همچنین ادامه این مسیر قطار سریع‌السیر به قم متصل می‌شود تا کسانی که در قم زندگی می‌کنند به راحتی بتوانند در مدت زمان 30 تا 35 دقیقه به تهران برسند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها