امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143700
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جهانگیریان امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب به کشور ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا جهانگیریان امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز ورود رهبر کبیر انقلاب به کشور اظهار داشت: سازمان هواپیمایی کشوری تلاش می‌کند در آژانس‌هایی که از این سازمان مجوز فروش بلیت دارند نظارت کامل داشته باشد، اما تعداد زیادی از مراکز و سایت‌های فروش بلیت هم فعال هستند که مجوزی از سازمان هواپیمایی کشوری ندارند، بنابراین نظارت بر عملکرد آنها به راحتی امکان‌پذیر نیست. 

جهانگیریان ادامه داد: با همکاری قوه قضائیه و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تلاش کردیم نظارت بر عملکرد این سایت‌ها و مراکز فروش بلیت بدون مجوز انجام شود، اما به دلیل وفور آنها این امر مشکل است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: بالاخره در ایام پیک سفر با توجه به عرضه محدود، ناهماهنگی و بی‌نظمی‌هایی رخ می‌دهد، اما تلاش می‌کنیم تا حد ممکن فعالیت‌ها با نظم انجام شود.

وی درباره تأخیر پروازی شرکت‌های هواپیمایی اظهار داشت: دستورالعمل حقوق مسافر تهیه شده و تاکنون به جلسه با شورای عالی هواپیمایی داشته‌ایم که در شب گذشته این دستورالعمل نهایی شدو  به زودی اعلام و ابلاغ می‌کنیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: بخشی از مجوز پروازهای فوق‌العاده برای ایام نوروز صادر شده است اما مشکل فرودگاهی داریم، مثلاً در فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی(ره) ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات به پروازهای موجود هم کافی نیست.

جهانگیریان ادامه داد: بنابراین امسال در پروازهای فوق‌العاده نمی‌توانیم برای دو فرودگاه امام خمینی(ره) و مهرآباد برنامه‌ریزی کنیم اما در فرودگاه‌های دیگر مشکلی نداریم.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: تاکنون یک‌هزار و 500 مجوز پرواز فوق‌العاده صادر شده است و تعدادی دیگر هم به زودی صادر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار