امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۰۳:۲۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143712
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۱:۰۹
تعداد بازدید: 212
حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای انفجار تروریستی که از سوی تکفیری‌ها در دمشق رخ داد و زائران حرم حضرت رقیه (س) و حرم حضرت زینب را هدف ...

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای انفجار تروریستی که از سوی تکفیری‌ها در دمشق رخ داد و زائران حرم حضرت رقیه (س) و حرم حضرت زینب را هدف قرار داد محکوم کرد.
این انفجار در راستای انفجارهایی رخ داد که زائران در سوریه و غیر نظامیان در عراق و نمازگزاران در پاکستان را هدف قرار داده و دهها نفر از زائران را شهید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود به نقل از شبکه المنار، حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجار تروریستی که از سوی تکفیری ها در دمشق رخ داد و زائران حرم حضرت رقیه(س) و حرم حضرت زینب(س) را هدف قرار داد محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: این انفجار در راستای انفجارهایی رخ داد که زائران در سوریه و غیر نظامیان در عراق و نمازگزاران در پاکستان را هدف قرار داده و دهها نفر از زائران را شهید کرده است.

حزب الله بیان کرد: این انفجار گواه دیگر از همسویی این تروریستها با رژیم صهیونیستی است.

در این بیانیه تاکید شده است: آنچه جنایتکاران در سراسر جهان از انفجار و بریدن سر و ویرانی مقدسات و هتک حرمت انجام می دهند باید عاملی برای مبارزه با آنها و نابودی شان به ویژه پس از اینکه آلت دست رژیم صهیونیستی شده اند باشد.

برچسب ها:
آخرین اخبار