امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143723
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسدالله بادامچیان قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی امشب (یکشنبه) در برنامه ملی رادیو ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسدالله بادامچیان قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی امشب (یکشنبه) در برنامه ملی رادیو گفت‌ وگو که به مناسبت دهه مبارک فجر پخش می‌شد،‌ اظهار داشت: اختصاص واژه امام(ره) به امام راحل به دلیل برنامه هدف‌دار و برخواسته از مردم بود.

وی افزود: امام(ره) مختص به همه توده‌های مردم است بنابراین هر کس این نوع امامت را بشناسد و به کار ببرد نوع انتخاب آزادانه زیبا به وجود خواهد آمد.

بادامچیان در مورد شکنجه‌های رژیم طاغوت خاطرنشان کرد: وقتی خاطره شکنجه‌ها را برای دانشجویان بازگو می‌کردم آنها حتی طاقت شنیدن این خاطره‌ها را نداشتند اما رژیم طاغوت با بدترین ابزار شروع به شکنجه مخالفان خود می‌کرد.

قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه بین نسل اول انقلاب و نسل چهارم هیچ شکافی وجود ندارد، گفت: همه ما در یک مسیر حرکت می‌کنیم و کنار هم هستیم.

بادامچیان با تأکید بر اینکه حضرت امام (ره) دارای شخصیت چند بعدی بود، تصریح کرد: امام گاندی نیست چرا که گاندی خدایی نیست اما شخصیت امام و نهضتش الهی بوده و هست، بنابراین یک شایستگی الهی در امام پدید آمد.

وی به سخنرانی امام (ره) در بهشت زهرا اشاره و تأکید کرد: امام در بهشت زهرا با هیچ یک از شعارهای «عشق منی خمینی» و «خمینی ای امام» تحت تأثیر قرار نگرفت و تغییر نکرد اما وقتی شعار «برخیزید ای شهیدان خدایی» سر داده شد، اشک در چشمانش حلقه زد بنابراین این یک ویژگی الهی امام بود.

قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی به توجه امام (ره) به بانوان نیز اشاره و تصریح کرد: وقتی که بانوان از امام تقاضا کردند که به دیدار ایشان بیایند برخی از آقایان مخالفت کردند اما امام فرمود خانم‌ها واجب هستند.

«در آن دیدار که در مدرسه علوی هم صورت گرفت در فضای شور و احساسی که در بین بانوان تأثیرگذاری و شدت بیشتری دارد حال یکی از این بانوان بد شد و وی در حالی که بر روی برانکارت قرار داشت از کنار پنجره‌ای که امام در حال سخنرانی بود رد شد و آن شخص خطاب به امام گفت، ما همه سرباز توایم خمینی؛ در این حال شهید محلاتی به امام گفت ما گفتیم که این خانم‌ها را به اینجا نیاوریم شما قبول نکردید امام نگاهی عتاب‌آلود به وی کرد و گفت، شما تصور می‌کنید اعلامیه من و شما شاه را بیرون کرد همین خانم‌ها بودند که شاه را از این مملکت بیرون کردند.»

بادامچیان با بیان اینکه دشمنان امروز به دنبال ترسیم غیرواقعی از امام (ره) هستند، گفت: این جزو برنامه‌های دشمنان است و می‌خواهند تاریخ انقلاب را فرمایشی جلوه دهند.

وی همچنین اظهار داشت: انقلاب ما زنده و پویا است و به یک امامت اقتدا کرده که در دوران خود 16 و نیم سال انقلاب را اداره کرد و رژیم شاه و دیگران را در هم شکست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها