امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143746
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
 به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

 به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمیدرضا عزیزی فارسانی نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی مجلس با گرامیداشت سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: چرا مناطق محروم ما باید تاوان توسعه چند استان نورچشمی را بپردازند، در حالی که بیکاری، گرانی، افسردگی جوانان، ورشکستگی شیلات داران وخشکی چشمه‌ها از مشکلات منطقه ماست.

وی با بیان اینکه این به معنای عدم کار کردن نیست، اما کارهای بسیاری بر زمین مانده است، افزود: حق مردم حوزه انتخابیه من با محرومیت زیاد به عنوان وسیع‌ترین حوزه انتخابیه در داشتن دو نماینده ضایع شده است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اولین مشروطه‌خواهان بختیاری‌های غیور بودند که تهران را فتح کردند،‌ خاطرنشان کرد: اگر بر اساس کار کارشناسی عمل شده است، چرا به یک فوریت جداول حوزه انتخابیه رأی ندادید، از این رو این طرح باید سریعاً در صحن علنی مطرح شود و محکومان منطقه ما به حقشان برسند.

وی در ادامه با تشکر از زحمات رئیس‌ جمهور برای اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام کارون به مشکلات مردم کیان‌ شرقی، فارسان و مناطق اردل اشاره کرد و گفت: بنده ضمن تشکر از وزیر بهداشت بابت احداث درمانگاه‌های شبانه‌روزی و راه‌اندازی زایشگاه اردل و تأمین نیروی متخصص بیمارستان‌های حوزه انتخابیه و همچنین اعطای مجوز دانشکده دندانپزشکی، خواستار اعطای دانشکده داروسازی هستیم.

عزیزی ضمن تشکر از وزیر نفت اضافه کرد: کلنگ‌زنی برای گازرسانی در سال آینده به مناطق شهرستان اردل باید آغاز شود و در پرداخت خسارت‌ها نیز باید تسریع صورت گیرد.

نماینده اردل در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود از وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد که به وضعیت معلمان این منطقه رسیدگی کند و از وزیر مسکن نیز خواست تا برای حل مشکل مسکن مهر این استان اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار