امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143766
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی ظهر امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم کشتار شیعیان در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی ظهر امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم کشتار شیعیان در پاکستان را مورد توجه قرار داد و گفت: کشتار شیعیان پاکستان حادثه دردناکی بود و این حادثه محکوم است.

وی با اشاره به اینکه چنین اتفاقاتی در نتیجه تعلیمات وهابیت تکفیری رقم می‌خورد و چنین افراد جانی و آدم کش مشخص نیست چه تعلیماتی دیده‌اند که چنین جنایاتی رقم می‌زنند بیان کرد: تکفیری‌ها به دنبال این هستند که هیچگاه فضای آرامش بین مسلمانان حاکم نباشد، باید ریشه این شجره خبیثه خشکانده شود.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به اینکه این حادثه منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 100 نفر از شیعیان بی‌گناه شده است بیان کرد: پشت این اقدامات هیچگونه منطقی نیست.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه اقدام تروریستی در هر کجا که رخ دهد محکوم است افزود: اقدامات تروریستی مخالف آموزه‌های دینی و اسلامی است و ما آن را محکوم می‌کنیم.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه وهابی‌ها دارای روحیه خشنی هستند تصریح کرد: تفکر آنها به گونه‌ای است که حاضر می‌شوند زن و مرد و کودک بی‌گناه را به خاک و خون بکشند.

وی با اشاره به اینکه چنین اقداماتی مغایر با مبانی دینی است تصریح کرد: اسلام هیچ‌گاه موافق تکفیری‌ها نبوده و تکفیری‌ها از اسلام نیستند.

انتهای پیام/2258/صا30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها