امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143767
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
لطف‌الله فروزنده عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه فارس با اشاره به انتصاب غلامعلی خوشرو به عنوان سفیر و ...

لطف‌الله فروزنده عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه فارس با اشاره به انتصاب غلامعلی خوشرو به عنوان سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: اقدام آمریکا در عدم پذیرفتن آقای ابوطالبی به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل کار بسیار غلطی بود و مسئولان دولت باید محکم می‌ایستادند و از حقوق‌ ما دفاع می‌کردند.

معاون پارلمانی دولت دهم با بیان اینکه مسائل داخلی کشور ما به خودمان مربوط است و هیچ ارتباطی به آمریکا ندارد، افزود: هر وقت ما در برابر استکبار جهانی کوتاه آمده‌ایم و نرمش نشان داده‌ایم آنها نه تنها عقب‌نشینی نکرده‌اند بلکه فشار بیشتری وارد کرده و اقدام‌های غیر منطقی انجام داده‌اند از این پس هم همین‌گونه خواهد بود و ما نباید در برابر آنها کوتاه بیائیم.

وی ادامه داد: استراتژی ما در مقابل استکبار و دشمنان باید استراتژی مقاومت و عقلانیت باشد. ما در هر زمینه کوتاه بیائیم آسیب خواهیم خورد و این استراتژی باید مورد توجه مسئولان ما قرار بگیرد.

این استاد دانشگاه در رابطه با این سوال که آیا وزیرخارجه کشورمان نمی‌توانست در مذاکراتی که با نمایندگان دولت آمریکا داشت، موضوع انتصاب ابوطالبی در سازمان ملل را حل کند، تاکید کرد: آمریکا دشمن ما است و به هیچ چیزی جز نابودی ما فکر نمی‌کند و تنها در صورتی که ما در موضع قدرت باشیم عقب‌نشینی خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها