امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143776
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا روستاآزاد عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی امشب (یکشنبه) در برنامه ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رضا روستاآزاد عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی امشب (یکشنبه) در برنامه « گفت‌و‌گو روز» رادیو گفت‌و‌گو به شخصیت امام راحل اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های برجسته امام(ره) استکبارستیزی ایشان بود.

وی افزود: حضرت امام(ره) با تحلیل عمیق از وضعیت جهان و تکیه بر معلومات دینی خود بر این باور بودند که دنیا به واسطه تسلط استکبار به ذلت کشیده شده و حاکمیت پول و سرمایه با چاشنی قدرت در حال دو قطبی کردن جهان است.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی اعتقاد به هدف، عدم نفوذ ترس و سختی در امام، سخت کوشی، عاطفه و دینداری را از صفات بارز امام راحل برشمرد.

روستاآزاد در مورد چرایی تلاش دشمنان برای وارونه جلوه دادن انقلاب و امام برای نسل سوم انقلاب هم تصریح کرد: این وارونه انگاری امروز در مورد شخصیتی همچون سیدالشهدا نیز وجود دارد چرا که دشمنان به دنبال کانالیزه‌کردن هستند.

وی با بیان اینکه امام شخصیتی بود که در زمان خود مورد قبول آحاد ملت و همه گفتمان‌های موجود قرار گرفته بود، گفت: ملی مذهبی‌ها ، چپ‌گراها، و سوسیالیست‌ها نیز در مورد شخصیت امام حرفی برای گفتن نداشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار