امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143778
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله عبداللهی دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم امشب (یکشنبه) در برنامه «گفت‌

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالله عبداللهی دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم امشب (یکشنبه) در برنامه «گفت‌ وگوی روز» رادیو گفت‌وگو در مورد سی‌‌وششمین پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نکته‌ای که حائز اهمیت این است که هیچ شخصی به غیر از حضرت امام نمی‌توانست انقلاب را رهبری کند.

وی افزود: در اوایل انقلاب گفتمان‌های ملی‌گرایی، سوسیالیستی و گفتمان اسلام مطرح بود اما اینکه چگونه امام رهبری این نهضت را برعهده گرفت جای تأمل دارد چرا که حضرت امام از همه ویژگی‌ها به طور کامل برخوردار بود.

عبداللهی با بیان اینکه مردم بر اسلامیت انقلاب‌شان تأکید داشتند، گفت: امام نشان عینی و در دسترس اسلام بود و مردم انقلابی این ویژگی را در سوسیالیست‌ها و ملی‌گراها نمی‌یافتند.

دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه برنامه و طرح مشخصی وجود دارد برای اینکه روایت متفاوت و جعلی از انقلاب گفته شود، تصریح کرد: این طرح و برنامه امروز در دستور کار غرب قرار گرفته است.

به گفته این کارشناس سیاسی، روایت جعلی دوران ستم‌شاهی و روایت تعریف شده از روند انقلاب دو دستور کاری است که امروز بر روی میز دشمنان انقلاب اسلامی قرار دارد.

وی ادامه داد: این روایت جعلی دشمنان به سمت جوانان سرازیر می‌شود و آنان نسل سوم و چهارم انقلاب را نشانه رفته‌اند.

عبداللهی با تأکید بر اینکه امام باید رفرنس قرار بگیرد، گفت: همه افرادی که ادعای انقلابی‌گری دارند باید با رفرنس امام خود را مورد سنجش قرار دهند.

دبیر سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه امام آمریکا را شیطان بزرگ می‌دانست، خاطرنشان کرد: اگر کسی از این جمله امام عدول کند و با آمریکا به گونه‌ای رفتار کند که امام را شاخص نداند شاید انقلابی نیست.

وی دموکراسی و اعتقاد بر ساختار را دو ویژگی امام راحل دانست و گفت: مگر می‌شود افراد بگویند ما پیرو خط امام هستیم اما مقابل رأی 24 میلیونی مردم بایستند. امروز عده‌ای ادعای خط بازرگان، منتظری و بنی‌صدر را دارند و در کنار این ادعا، ادعای خط امامی نیز دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها