امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143780
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، ابوالفضل حجتی‌پور در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، ابوالفضل حجتی‌پور در حاشیه دوره مسئولین بهداشت و درمان زندان‌های کشور اظهار داشت: ما با فرد زندانی که دارای بیماری جسمی و روانی است نمی‌توانیم کار فرهنگی انجام دهیم، زیرا عقل سالم در بدن سالم استو آن مربوط به جسم و روان است که در اولویت قرار دارد.
وی تصریح کرد: حدود 50درصد از جلسات و مذاکرات ما با ریاست سازمان نیز اختصاص به مقوله بهداشت و درمان دارد، بنابراین بهداشت و درمان به عنوان یک محور مورد توجه است.

حجتی پور ادامه داد: چون زیربنای اقدامات ما اصلاحی و امنیتی است، اگر زندانی با بیماری و مشکل دارو روبرو باشد و نتوانیم برنامه کاهش آسیب را به اجراء بگذاریم، امنیت زندان نیز به مخاطره خواهد افتاد.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر برنامه‌های اصلاحی و تربیتی به صورت کامل در زندان اجراء شود، آن وقت می‌توانیم ادعا کنیم که زندانی ایده‌آل خواهیم داشت.

معاون سلامت و اصلاح و تربیت سازمان زندان‌های کشور با اشاره به افزایش جمعیت کیفری در زندان‌ها آن را ام‌المصائب تعبیر کرد و گفت: باید به فکر این مشکلات باشیم تا زندانیان را چگونه نگهداری کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها