امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143781
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر در محدوده غرب تهران خبر داد و اظهار داشت: از مخفیگاه این متهمان قریب به 100 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: در تحقیقات ماموران این یگان مشخص شد که 2 تن از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر در محدوده غرب تهران به صورت گسترده اقدام توزیع مواد مخدر نموده و به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از جنوب کشور به تهران منتقل کرده و قصد توزیع آن را دارند.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقباً دستور بازداشت متهمان صادر شده و بلافاصله تیم های عملیاتی برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

سرهنگ بخشنده عنوان داشت: در تحقیقات بعدی محل اختفای متهمان در محدوده بلوار مرزداران و گیشا شناسایی و تیم های عملیاتی این یگان برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تصریح کرد: در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ماموران پس از محاصره مخفیگاه های مذکور هر 2 متهم دستگیر و پس از بازرسی از محل های مذکور 99 کیلو و 547 گرم تریاک، 6 حقه وافور و 700 گرم شیره تریاک کشف و ضبط شد.

گفتنی است، هر 2 متهم در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر حمل و قاچاق مواد مخدر در محدوده های مذکور اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها