امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143782
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
سید محسن حاجی‌باباییان، معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره ...

سید محسن حاجی‌باباییان، معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره برنامه& zwnj;های این معاونت در دهه فجر گفت: در حوزه فرهنگ عمومی بناست در مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن غرفه‌هایی در محدوده دانشگاه صنعتی شریف برای مراجعه مردم و مشاوره‌های حقوقی در زمینه حقوق فردی و اجتماعی ایجاد شود.

وی افزود: همچنین از دوشنبه هفته گذشته در 5 ایستگاه متروی تهران شامل ایستگاه‌های ولیعصر(عج)، امام خمینی(ره)، مفتح و دو ایستگاه دیگر طرحی به نام طرح فجر آغاز شده است که تعدادی از حقوقدانان در این ایستگاه‌ها مستقر شدند و با مردم به مشاوره حقوقی می‌پردازند. این طرح ادامه‌دار خواهد بود و قرار است در تمام ایستگاه‌ها و در طول سال انجام شود.

حاجی‌باباییان ادامه داد: سومین برنامه‌ای که برای دهه فجر در نظر گرفته شده تولید و پخش مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه 103 است که تبلیغات آن هم در صدا و سیما مکرر پخش می‌شود و از سه‌شنبه شب ساعت 22:30 دقیقه در شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

وی اضافه کرد: این برنامه با مشارکت معاونت فرهنگی قوه‌قضائیه تولید شده‌است که در قالب مسابقه سوالات حقوقی و قانونی مطرح می‌شود و مردم از کنار آن با مسائل حقوقی آشنا می‌شوند.

معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه درباره برنامه درون سازمانی گفت: بازدید برخی از کارکنان دستگاه قضا از موزه عبرت و برگزاری مراسم بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر هم از فعالیت‌های فرهنگ سازمانی و دینی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار