امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143791
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرح ناز رافع افزود: تیم اجرایی سفرنامه سلامت و امید که اکنون وارد استان سمنان شده، فردا در بوستان بلوار

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرح ناز رافع افزود: تیم اجرایی سفرنامه سلامت و امید که اکنون وارد استان سمنان شده، فردا در بوستان بلوار شهرستان شاهرود مستقر می‌شود و خدمات دندان‌پزشکی و تخصصی ‌پزشکی به صورت رایگان به عموم مخاطبان ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: این سفرنامه ضمن ارائه خدمات درمانی، تجویز و توزیع داروی رایگان، اعمال جراحی سرپایی و نیز ارجاع بیماران نیازمند به مراکز درمانی مجهز با مشارکت و کمک مالی نیکوکاران ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه تونل های سلامت در چهار شهرستان این استان میزبان مردم هستند، تصریح کرد: خدمات این تونل‌ها هم در قالب ایستگاه‌ها و چادرهای آموزشی، تست سرطان سینه، آموزش نکات سلامت مرتبط با سالمندان، آموزش‌های خودمراقبتی، تغذیه سالم، ویزیت رایگان و سلامت روان و مشاوره های اجتماعی است.

ارائه خدمات در 60 چادر سلامت

رئیس سازمان داوطلبان یادآور شد: در این زمینه خانه‌های داوطلب تخصصی سلامت و امید با هدف ساماندهی خدمات پزشکان و پیراپزشکان در حوزه سلامت، استفاده از خدمات رایگان برای گروه های آسیب دیده و تحقق امر داوطلب محوری و ترویج اقدامات پیشگیرانه به منظور صیانت از بهداشت با همکاری خیرین راه اندازی خواهد شد.

طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته علاوه بر 18 پزشک متخصص و عمومی، ماما، مشاور و سایر سازمان‌های مردم نهاد، انتقال خون، میراث فرهنگی، بهزیستی و … با ارائه خدمات در 60 چادر سلامت، این سفرنامه را همراهی می‌کنند و تا کنون اطلاع رسانی گسترده‌ای در سطح استان از این برنامه صورت گرفته است.

مقصد نهمین دوره از سفرنامه سلامت و امید در استان سمنان، شهرستان های شاهرود، دامغان، سمنان و گرمسار خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها