امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143808
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این مطلب اظهار ...

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اعلام این مطلب اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی براینکه تعدادی از قاچاقچیان مسلح با استفاده از خودروی تویوتا قصد جابجایی قابل توجهی مواد مخدر را دارند این مسئله به طور ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مأموران با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی توانستند خودروی مزبور را در محور جون‌آباد - زاهدان شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: مأموران به قاچاقچیان دستور ایست داده ولی آنان اعتنایی نکرده و ضمن تیراندازی به مأموران پلیس به مسیر خود ادامه داده و از محل متواری شدند که در نهایت شب گذشته بعد از تعقیب و گریز قاچاقچیان دستگیر و خودروی تویوتا توقیف شد که در بازرسی از این خودرو 780 کیلو تریاک کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان به انجام عملیات دیگری در سراوان اشاره و خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی سراوان با اطلاع از آنکه تعدادی از سوداگران مرگ اقدام به دپوی مواد مخدر کردند بعد از اشراف اطلاعات و اقدامات تخصصی محل دوپو را شناسایی کرده و در بازرسی از آن 217 کیلو تریاک را کشف کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها