امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143841
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسین اف معاون منطقه‌ای وزارت امور خارجه قزاقستان که برای انجام سفری کاری و در ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، موسین اف معاون منطقه‌ای وزارت امور خارجه قزاقستان که برای انجام سفری کاری و در راستای رایزنی& zwnj;های سیاسی بین دو کشور در تهران به سر می‌برد، امروز (یکشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان ملاقات و پیام کتبی وزیر امور خارجه کشورش را تسلیم ظریف کرد.

در این پیام طرف قزاقی ضمن ابراز امیدواری نسبت به پیشرفت مذاکرات جاری جمهوری اسلامی ایران با کشورهای 1+5، تنها راه‌حل مسئله هسته‌ای را گفت‌وگو و راه‌حلی سیاسی که منتج به یک دستاورد برد – برد برای هر دو طرف باشد، اعلام و بر حقوق مسلم کشورمان در بهره‌برداری صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای و نیز بر توسعه مناسبات فیمابین تاکید کرده است.

ظریف نیز در این ملاقات از نقش سازنده طرف قزاقی در گذشته در برگزاری موفق دو دور مذاکرات ایران با 1+5 در آلماتی تقدیر کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین دعوت وزیر خارجه قزاقستان برای سفر به ان کشور را پذیرفت و بهار آینده را زمان مناسبی برای این دیدار عنوان کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار