امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143847
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که از 72 نفری که ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد که از 72 نفری که تابعیت آنها لغو شده، 50 نفر فقط به دلیل عقاید سیاسی و مخالفت با حکومت دیکتاتوری بحرین سلب تابعیت شده اند.

به گزارش شبکه العالم، جنبش یاران انقلاب 14 فوریه تأکید کرد که آل خلیفه با حمایت واشنگتن، لندن و ریاض این جنگ  جدید را آغاز کرده زیرا منافع این کشورها به  سلب آزادی‌های مردم، پایمال کردن کرامت انسانی و نقض حقوق بشر گره خورده و راهی برای باقی ماندن پایگاه‌های نظامی و مشاوران امنیتی و نظامی و ارتش های اشغالگر آل سعود و نیروهای سپر جزیره و نیروهای ژاندارمری اردن در بحرین است .

این جنبش خاطرنشان کرد، لغو تابعیت شهروندان و اعطای تابعیت سیاسی به اتباع کشورهای مختلف به ویژه شهروندان پاکستانی، مانند اقدام صهیونیستها در فلسطین اشغالی است که با اسکان دادن شهرک نشینان بیگانه به جای مردم اصیل فلسطین، و مصادره کردن سرزمین‌های آنان به نفع شهرک نشینان صهیونیست یهودی شکل گرفت.

جنبش یاران انقلاب 4 فوریه بحرین لغو تابعیت شهروندان را از جنایت‌های جنگی و در زمره کشتار جمعی مردم اصیل بحرین دانست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار