امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143858
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 256
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر قمیشی طراح و کارگردان برنامه «قندواره لبخند فجر» با معرفی برنامه «قندواره لبخند ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیر قمیشی طراح و کارگردان برنامه «قندواره لبخند فجر» با معرفی برنامه «قندواره لبخند فجر» به عنوان یک جشنواره تلویریونی در شبکه آموزش، گفت: همزمان با برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری دهه فجر اولین جشنواره تلویزیونی «قندواره لبخند فجر» به روی آنتن می رود.
وی محوریت برنامه «قندواره لبخند فجر» را طنز و متفاوت با قالب جشنواره های دیگر بیان کرد و افزود: پس از پخش قند پهلو و استقبال گسترده مخاطبان رسانه ملی، جای برگزاری یک جشنواره مستقل با محوریت طنز مکتوب و فارغ از قالب های مستقل جشنواره های پرقدمت چون سینما، تئاتر و یا حتی شعر خالی به نظر می رسید.

طراح و کارگردان برنامه «قندواره لبخند فجر» این برنامه را زمینه ای برای ایجاد جشنواره های تلویزیونی برشمرد و اظهار داشت: اولین قندواره لبخند فجر با وجود عدم شاکله رقابتی در اولین سال برگزاری، احتمالا زمینه ای برای برگزاری یک جشنواره مستقل و رقابتی وسیع در سال‌های آینده باشد.

قمیشی در رابطه با هدف از تولید این برنامه گفت: هدف ازتولید این برنامه، مرور بر ماندگارترین طنزهای ادبی و کاریکاتور های سال های پس از انقلاب است.

وی به معرفی مجریان برنامه «قندواره لبخند فجر» پرداخت و گفت: در این جشنواره تلویزیونی استاد احمد عربانی و رضا رفیع ضمن اجرای مشترک به نوعی در مقام دو تن از سرشناس ترین فعالان حوزه کاریکاتور و طنز مکتوب پای گفتگو با همکاران قدیمی خود در حوزه طنز وکاریکاتور خواهند نشست.

در خاتمه قمیشی با اشاره به زمان پخش برنامه از دوازدهم بهمن، تصریح کرد: این جشنواره از دوازدهم بهمن ماه هر روز در خانه شعر منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برگزار و هرشب راس ساعت 21 از شبکه آموزش پخش می شود.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها