امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143876
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیر شبکه یک سیما در آغاز این مراسم با تبریک آغاز ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب و تقابل تغییر و تحول ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مدیر شبکه یک سیما در آغاز این مراسم با تبریک آغاز ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب و تقابل تغییر و تحول با دهه فجر را به فال نیک گرفت و افزود: من فرصت همکاری زیادی با خانم آشتیانی زاد پیدا نکردم منتهی در این مدت کوتاهی که در خدمت ایشان بودم ایشان را مدیری متعهد و زحمتکش و سخت کوش یافتم که برنامه سازی و مخاطب برای او مهم بود. محمد احسانی تصریح کرد: در این یکی دو سال اخیر رسانه ملی به خصوص شبکه یک با مشکلات متعددی روبرو بود که واضح ترین این مشکلات مضایق مالی و تنگناهای اقتصادی بوده است و گروه هایی که بیشتر آنتن داشتند طبعا مدیرش در مقابل عوامل شرمنده تر است. این دوران سخت ادامه دارد و لذا ما باید با همکاری همه همکاران در شبکه عوارض این دوران کمتر و فشار بر برنامه سازان را کمتر کنیم که اهتمام من هم همین است. او افزود: گروه اجتماعی شبکه یک،ازابتدای تشکیل از زمان شکل گیری به مدیریت آقای پورمحمدی ،بعنوان گروه مادر فعالیت خودش را آغاز کرد و این ماموریت تا الان برای این گروه ادامه دارد. مدیر شبکه یک سیما ادامه داد: گروه اجتماعی همیشه محل اتکای سازمان و شبکه و به تعبیری عصای دست شبکه بوده است و هرجایی که کاری زمین بوده گروه اجتماعی آنرا انجام می داده. احسانی اظهار داشت: بطور طبیعی اینگونه تصور می شود که توجهات در شبکه به گروه های نمایشی و برنامه های فیلم و سریالی است و گروهایی غیر نمایشی کمتر مورد توجه قرار می گیرند در حالی که بخش عمده ای از برنامه های شبکه یک در دست گروه اجتماعی است و از این جهت سازمان باید به لحاظ امکانات و پیشتیبانی باید توجهی بیشتری به این گروه ها داشته باشد. محمد احسانی در پایان با تشکر از زحمات خانم معصومه آشتیانی زاد در دروان تصدی مدیریت گروه اجتماعی شبکه یک برای آقای فضل الله شریعت پناهی مدیر جدید گروه اجتماعی شبکه آرزوی موفقیت کرد و از مدیران، تهیه کنندگان و برنامه سازان درخواست کرد برای پیشبرد اهداف شبکه به ایشان کمک کنند تا از این به بعد برنامه های گروه اجتماعی را از چیزی که هست ارتقا بیشتر و بهتری دهیم.
در ادامه این مراسم مدیر سابق گروه اجتماعی هم گفت: برخود لازم می دانم از زحمات تمامی تهیه کنندگان و برنامه سازانی که در ای دو سال مدیریت گروه به من کمک کردند و این موفقیت گروه اجتماعی را مدیون همکاری صادقانه این عزیزان هستم تشکر و قدردانی می نمایم. معصومه آشتیانی زاد افزود: هر وقت که آماری در شبکه ارائه می شد الحمدالله برنامه گروه اجتماعی جزو پنج گروه برتر در جذب مخاطب بوده است. او ادامه داد: واقعا در این دوسال از همکاری خیلی خوب دوستانم درگروه اجتماعی شبکه یک خاطرات خیلی خوبی ایجاد شد. او در پایان ضمن تشکر از محمد احسانی برای برگزاری این مراسم برای آقای فضل الله شریعت پناهی در سمت مدیر گروه اجتماعی آرزوی توفیق کرد.

مدیر جدید گروه اجتماعی شبکه یک نیز در این مراسم با ابراز تشکر از آقای احسانی برای اعتمادی که به او کرده است گفت: برخودم لازم می دانم که از زحمات و تلاش های دلسوزانه خانم آشتیانی زاد در دوران تصدی مدیریت گروه اجتماعی تشکر کنم و امیدوارم که ما درگروه اجتماعی بتوانم از خدمات و تجربیان ایشان استفاده کنم. فضل الله شریعت پناهی همچنین با تشکر از مدیران گذشته گروه اجتماعی افزود: امیدوارم بتوانم از تمام ظرفیت های این گروه استفاده کنم و از همه مدیران و برنامه سازان شبکه یک تقاضا دارم در این مسیری که گام برداشتم به من کمک کنند تا ان شاالله بتوانم در راستای اهداف سازمان و شبکه گام مثبتی بردارم.

در انتهای مراسم مدیران شبکه در سخنانی از تلاش های مجدانه خانم آشتیانی زاد در دوران تصدی قدردانی و برای آقای فضل الله شریعت پناهی آرزوی توفیق و بهروزی کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها