امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14388
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۰
تعداد بازدید: 200
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه «جروزالم‌پست»، شیمون پرز مدعی شد: مشارکت مردم در انتخابات بالا بود و میزان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روزنامه «جروزالم‌پست»، شیمون پرز مدعی شد: مشارکت مردم در انتخابات بالا بود و میزان حمایت آنها از روحانی نشان‌دهنده تمایل ایرانی‌های برای فاصله گرفتن از افراط‌گری‌های دولت قبلی‌ است.
 
وی ادامه داد: رای به روحانی رای به تغییر بود، بنابراین، می‌توان نتیجه انتخابات را خبر خوبی تلقی کرد.
 
وی در پاسخ به خبرنگار رویترز که پرسید آیا نتیجه انتخابات ایران،‌ خبر خوبی برای اسرائیل است، اظهار داشت: نتایج انتخابات همه کارشناسان را متعجب کرد. مردم ایران خواست خود را بیان کردند و به روحانی رای دادند.
 
شیمون پرز یکشنبه به خبرنگاران گفت: محمود احمدی‌نژاد باید پاسخگوی اعمالش باشد؛ رفتارهایی که نه می‌توان فراموش کرد و نه می‌توان پذیرفت.

وی افزود: تاریخ هرگز احمدی‌نژاد و کاری‌هایی که انجام داد را فراموش نمی‌کند.

شیمون پرز که پس از انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران سخن می‌گفت، تمایلی نداشت درباره او اظهارنظر کند، به خاطر همین، صرفا گفت: رئیس جمهور جدید را باید طبق عملکرد آینده‌اش مورد قضاوت قرار داد، هر چند می‌دانیم او فرد میانه‌رویی محسوب می‌شود که گفته اجازه نمی‌دهد سیاست‌های افراطی ادامه یابد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار