امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143888
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
حجت‌الاسلام سیدمسعود میریان کارشناس آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ...

حجت‌الاسلام سیدمسعود میریان کارشناس آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به برگزاری آزمون کتبی مفاهیم گفت: آزمون کتبی مفاهیم قرآن کریم روز جمعه 17 بهمن‌ماه با حضور 50 شرکت‌کننده برادر و 80 شرکت‌کننده خواهر که در مرحله استانی برگزیده شده‌اند، در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

میریان از پذیرش شرکت‌کنندگان در روز 16 بهمن‌ماه خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان از یک روز قبل در شهر قم اسکان داده شده و قرار است برای آنان جلسه توجیهی به منظور آشنایی با نحوه برگزاری، آیین‌نامه داوری برگزار کنیم تا با آمادگی هر چه بیشتر در آزمون روز جمعه شرکت کنند.

وی درخصوص نحوه برگزاری آزمون گفت: این آزمون از ساعت 9:30 روز جمعه 17 بهمن‌ماه آغاز و تا ساعت 12 ادامه دارد که شرکت‌کنندگان باید به 75 سؤال تستی و 7 سؤال تشریحی پاسخ دهند.

کارشناس آموزش مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از راه‌یابی 20 نفر از برگزیدگان این آزمون به مسابقات کشوری قرآن کریم خبر داد و گفت: از بین شرکت‌کنندگان این آزمون 10 برگزیده آقا و 10 برگزیده خانم به مسابقات کشوری قرآن کریم که از روز 6 اسفند‌ماه به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد راه پیدا می‌کنند.

میریان درخصوص محل برگزاری آزمون گفت: این آزمون روز جمعه در مرکز فرهنگی، تربیتی سازمان اوقاف به نشانی قم، جنب امام‌زاده «شاه سید‌علی» برگزار خواهد شد، همچنین شرکت‌کنندگان از روز قبل در همین مرکز اسکان داده می‌شوند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار