امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143891
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
«احمد مسجدجامعی» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره حضور خود در اولین روز از سی و سومین جشنواره بین المللی فجر گفت: امشب برای ...

«احمد مسجدجامعی» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره حضور خود در اولین روز از سی و سومین جشنواره بین المللی فجر گفت: امشب برای تماشای فیلم سینمایی بوفالو به برج میلاد آمده ام.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که امید تا چه میزان در آثار سینمایی ایران دیده می‌شود، عنوان داشت: من خیلی آثار سینمایی را ندیده‌ام اما تا این حد می‌دانم که سینما تحت تاثی فضای اجتماعی است و آن را بازتاب می‌دهد.

مسجدجامعی تاکید کرد: امید در جامعه بالا رفته است بنا بر این بازتاب این امید باید در سینما دیده شود. چون سینما مجرد از فضای بیرونی جامعه کار نمی‌کند. فضای ناامیدی به صورت بارز دیده نمی‌شود و ما فیلم‌هایی را داشتیم که تحت تاثیر جامعه بوده است.

عضو شورای شهر تهران اظهارداشت: دوست داشتم در جشنواره امسال نام‌های بزرگ سینما نیز حضور داشتند، اما نیستند. چون این نام ها به جشنواره رونق می‌دهد حتی اگر فیلم‌های آنها را نقد کنند. وجود این نام‌ها در جشنواره فضای نقد و گفت‌وگو را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها