امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143920
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 58
سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; : روز شنبه خبری مبنی بر دستور رئیس جمهور برای پیگیری موضوع رفع حصر سران فتنه در رسانه‌

سرویس فضای مجازی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; : روز شنبه خبری مبنی بر دستور رئیس جمهور برای پیگیری موضوع رفع حصر سران فتنه در رسانه‌ های حامی فتنه منتشر شد.

سایت سحام نیوز که توسط تقی کروبی (فرزند مهدی کروبی) اداره می شود در این خبر ادعا کرده بود که حسن روحانی در جلسه هفته گذشته شورای‌عالی امنیت ملی دستور داده تا موضوع رفع حصر در دستور جلسه شورا در دو هفته آینده قرار گیرد.

این خبر مجعول، بلافاصله با استقبال رسانه‌های حامی فتنه روبرو شد به طوری که سایت‌های وابسته به سازمان سیا و منافقین به سرعت خبر را روی خروجی خود قرار دادند.

 

موضوع «دستور رئیس جمهور برای پیگیری موضوع رفع حصر سران فتنه» در رسانه صهیونیستی بالاترین و همچنین شبکه‌های اجتماعی به سرعت در حال گسترش بود تا این که کیوان خسروی، سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در گفت‌وگویی صحت چنین بحثی را در جلسه شورای عالی امنیت ملی تکذیب کرد.

 

خسروی در گفت و گو با ایرنا با تاکید بر محرمانه بودن دستور جلسات شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: تنها مرجع منتشر کننده مصوبات و تصمیمات شورای عالی امنیت ملی دبیرخانه شورا است.

به گزارش فارس، چندی پیش نیز سایت سحام نیوز با انتشار گزارشی مدعی افشای «اقدامات برخی نهادهای امنیتی کشور» شد.

 

همچنین پس از مدتی گزارش محرمانه «سازمان بازرسی در خصوص یک دکل نفتی» از خروجی همین سایت سر در آورد! که البته صحت و سقم هیچ کدام از این خبرها از سوی مسئولان دولتی تکذیب و تایید نشد.

 

هرچند که با توجه به پیشینه این قبیل رسانه‌ها به هیچ وجه نمی‌توان صحت چنین ادعاهایی را باور کرد اما به نظر می‌رسد دولتمردان باید برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی را در این خصوص ارائه دهند تا مشخص شود این اطلاعات محرمانه‌ و طبقه بندی شده‌ از داخل نفوذ کرده و سر از رسانه‌های ضدانقلاب درآورده یا همانند گذشته سیاه‌نمایی و فضاسازی رسانه‌های حامی فتنه است؛ تا شائبه همکاری برخی عناصر داخلی مشرف به اطلاعات دولتی با سایت‌ها و عناصر ضدانقلاب به وجود نیاید.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار