امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143924
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 37
ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص آخرین وضعیت پرونده «پدیده شاندیز»، گفت: این پرونده ...

ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص آخرین وضعیت پرونده «پدیده شاندیز»، گفت: این پرونده همچنان در مرحله تحقیقات مقدماتی دادسرا است.

وی با تأکید بر اینکه اطلاع رسانی در مورد «پدیده شاندیز» منحصر به سخنگوی قوه قضائیه است، افزود: هنوز در این پرونده چیزی محرز نشده است.

دی ماه سال جاری بود که نام شرکت پدیده شاندیز به دلیل ماجرای فروش سهام آن هم بدون پشتوانه بر سر زبان‌ها افتاد، تا جایی که با حساس شدن دستگاه‌های نظارتی بر عملکرد غیرقانونی این شرکت سرمایه‌گذاری و گردشگری ابعاد مختلفی از اقدامات این شرکت منتشر و پای دستگاه‌های نظارتی به این پرونده باز شد.

پرونده جنجالی این شرکت تا جایی پیش رفت که حجت‌الاسلام رئیسی دادستان کل کشور 10 دی‌ماه هرگونه تبلیغات این شرکت و دو شرکت دیگری که اقدامی مشابه پدیده شاندیز را برای فروش سهام انتخاب کرده بودند، ممنوع اعلام کرد.

سرانجام در تاریخ 24 دی ماه دفاتر پدیده در خیابان آفریقا و سعادت آباد بر حسب دستور بازرس شعبه 10 دادسرای ناحیه 3 تهران (ونک) و توسط معاونت مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی تهران بزرگ پلمب شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها