امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143925
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 34
مرضیه دباغ مبارز و نماینده مجلس و همراه امام در نوفل نوشاتو در گفت‌وگو با خبرنگار تاریخ اظهار داشت: من یک جمله می‌گویم ...

مرضیه دباغ مبارز و نماینده مجلس و همراه امام در نوفل نوشاتو در گفت‌وگو با خبرنگار تاریخ اظهار داشت: من یک جمله می‌گویم که آقای ابراهیم یزدی روزی در مصاحبه با خبرنگاری به نمایندگی از حضرت امام سخن گفته بود. این خبر را به امام رساندند و امام دستور دادند که تمام در و دیوارهای حیاط و راهرو به سه زبان فرانسه، انگلیسی و عربی بنویسند. امام سخنگو ندارد. حرف امام همان است که خودش می زند. اما امام دکتر چمران را خیلی دوست داشت خیلی او را دعا می کرد.

وی در نقل خاطره‌ای دیگر از امام گفت:بنابراین عرض می کنم زندگی امام جمع  اضداد است حقیقتا جمع اضداد است. یک خانومی در منزلشان کار می کرد این خانوم مریض شده بود امام به حاج احمد آقا زنگ زده بود که برای این خانوم را که ـ الان اسمشان هم یادم نیست ـ دکتر بیاورید.

دباغ در پایان خاطرنشان کرد: حاج احمد آقا گفتند: الان به دکتر می‌برمش. امام فرمودند: چرا خانوم چند روز قبل مریض بود زنگ زدید دکتر را به منزل آوردید اما این خانوم را با این حال می‌خواهید به بیمارستان ببرید. حاج احمد آقا اطاعت کرد و به دکتر زنگ زد تا برای درمان خدمتکار به منزل بیاید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها