امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143943
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۳
تعداد بازدید: 14
ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته هسته‌ای پارلمان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، ...

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته هسته‌ای پارلمان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از افزایش امضاهای طرح الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته‌ای ملت ایران به بیش از 220 امضاء خبر داد.

وی امضای نمایندگان بر این طرح را بی‌سابقه توصیف کرد و گفت: طی روزهای آینده امضاهای این طرح افزایش پیدا کرده و در نهایت آن را با قید فوریت به هیأت رئیسه مجلس تحویل خواهیم داد.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس افزود: بر اساس این طرح در صورت تشدید تحریم‌ها توسط آمریکا توافق‌نامه ژنو لغو و جمهوری اسلامی ایران کلیه فعالیت‌های هسته‌ای خود را از سر می‌گیرد.

کارخانه‌ای همچنین تصریح کرد: بر اساس این طرح لغو تمامی تحریم‌ها به صورت یکجا شرط جمهوری اسلامی ایران برای اجرای توافقنامه جامع هسته‌ای است.

وی همچنین بر لزوم به رسمیت شناختن حقوق مسلم هسته‌ای کشورمان از سوی غربی‌ها تاکید کرد و گفت که درصورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات، آمریکا مسئول شکست خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها