امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14395
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد جهانگیر زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد جهانگیر زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز خانه ملت و در جریان بررسی لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از شورای نگهبان، در تذکری با استناد به مواد 199، 200 و 201 آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: به نظر می‌رسد اصلاحات انجام شده در این لایحه، اصلا اصلاحات قضایی نیست، لذا به نظر می‌رسد این لایحه باید مجددا با ارجاع به کمیسیون اقتصادی، مورد رسیدگی قرار گیرد.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به جهانگیر زاده گفت: شورای نگهبان به اصل این لایحه ایراد داشت و معتقد بود که این لایحه باید توسط قوه قضاییه ارائه می‌شد، به همین دلیل قوه قضاییه در همه بندهای این لایحه نظر خود را مطرح کرده است.

در ادامه این جلسه احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس‌، نیز در تذکری آیین‌نامه‌ای، نسبت به برخی اصلاحات در این لایحه انتقاد کرد و گفت: گزارش کمیسیون یک متن نهایی تلقی می‌شود ولی مجلس هم‌اکنون یکسری اصلاحات در متن این لایحه انجام داد که خلاف آین‌نامه داخلی است.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به توکلی گفت: ما اصلاحی در متن این لایحه انجام ندادیم بلکه یک اصلاح ویرایشی در متن لایحه توسط مجلس صورت گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها