امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143960
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۵۰
تعداد بازدید: 230
بی شک دولت های غربی در شرایط کنونی در شرایط شکننده اقتصادی به سر می برند. آنها با چالش روبرو هستند و به منابع مالی نیاز دارند. قطر نیز این منابع ...

بی شک دولت های غربی در شرایط کنونی در شرایط شکننده اقتصادی به سر می برند. آنها با چالش روبرو هستند و به منابع مالی نیاز دارند. قطر نیز این منابع مالی را برای آنها تامین می کند.

به گزارش پایگاه خبری،مهدوی پیروان موعود؛ وزیر امور خارجه آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با وزیر امور خارجه قطر گفت دوحه شریک آمریکا در جنگ علیه داعش است. به گزارش تسنیم، "جان کری" وزیر امور خارجه آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با وزیر امور خارجه قطر گفت: قطر شریک آمریکا در جنگ علیه داعش است. "دانی مکی" پژوهشگر مسائل امنیتی خاورمیانه چندی پیش در مصاحبه‌ای گفت که دولت قطر چشم خود را بر روی کمک های مالی که توسط شهروندان این کشور به گروه های تروریستی اخصاص یافته بسته است. بنابر این باید آمریکا را سرزنش کنیم که چرا قطر را از پاسخگویی در این زمینه مستثنی کرده است. وی در پاسخ به علت سکوت غرب در قبال اقدامات قطر نیز گفت: بی شک دولت های غربی در شرایط کنونی در شرایط شکننده اقتصادی به سر می برند. آنها با چالش روبرو هستند و به منابع مالی نیاز دارند. قطر نیز این منابع مالی را برای آنها تامین می کند. در مقابل دولت های غربی نیز به قطر اجازه می دهند تا هر کاری می خواهد در خاور میانه انجام دهد. این به نوعی یک همکاری اقتصادی اجتماعی به شمار می رود. قطر تامین کنندگان مالی مشهوری برای فعالیت های تروریستی دارد که در این کشور زندگی می کنند. حتی خزانه داری آمریکا نیز اعلام کرده است که شهروندان قطری هر ماه 1.5 میلیون پوند برای کمک به شبه نظامیان داعش اختصاص می دهند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها