امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143964
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت سازمان لیگ، روابط عمومی سازمان لیگ اعلام کرد: در پی سلسله مصاحبه‌های مسئولین محترم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از سایت سازمان لیگ، روابط عمومی سازمان لیگ اعلام کرد: در پی سلسله مصاحبه‌های مسئولین محترم باشگاه استقلال تهران در سطوح مختلف مدیریتی و تکرار موضوع مطالبات از سازمان لیگ فوتبال ایران و علی رغم توضیحات و ارائه مدارک در جلسات حضوری و تمایل سازمان لیگ جهت رسانه‌ای نشدن این موضوع، این سازمان طی نامه‌ای به باشگاه استقلال موارد زیر را خطاب به مدیر عامل محترم باشگاه استقلال عنوان کرد:

1- از ابتدای فصل تاکنون مبلغ 14/158/619/631 ریال به صورت مستقیم یا غیر مستقیم در بستانکاری آن باشگاه پرداخت و اعمال شده است.

2-  در حال حاضر به استناد مدارک و پرداخت‌های قبلی سازمان لیگ فوتبال ایران، باشگاه استقلال مبلغ قابل توجهی بدهکار است که مدارک مربوطه به مسئولین ذیربط ارائه شده است.

3- سازمان لیگ فوتبال ایران و فدراسیون فوتبال در راستای وصول مطالبات از صداو سیما در تلاشی جدی است و این مطالبات پس از دریافت به باشگاه‌ها پرداخت خواهد شد.

4- همچنین در راستای وصول الباقی تعهدات پیمانکار تبلیغات محیطی سال قبل 92/93 در حال پیگیری بوده و روند مربوط به وصول تبلیغات محیطی فصل 93/94 نیز تا کنون به مبلغ 158/300/000/000 ریال محقق شده و الباقی نیز طبق هماهنگی هیات رئیسه سازمان لیگ وصول خواهد شد.

5-شایسته است بر اساس مقررات مربوط به آیین نامه لیگ و باشگاه‌ها، مسئولین ذیربط در حوزه فوتبال از هر گونه مصاحبه در رسانه‌ها و پیگیری امور از آن طریق خودداری نمایند.

انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها