امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143972
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ با اشاره به برخورد ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ با اشاره به برخورد دوگانه دولت با منتقدان اعضای کابینه، با بیان اینکه دولت در قبال منتقدان 2 نوع رویکرد را در پیش گرفته، اظهار داشت: دولت در مورد وزارتخانه‌های داخلی که امور اجرایی و معیشتی مردم را در برنامه کاری خود دارند، حساسیتی نشان نمی‌دهد و این در حالی است که حل مشکلات معیشتی مردم از شعارهای رئیس‌جمهور در ایام انتخابات بوده است.
وی افزود: عدم حساسیت دولت در قبال مسائل داخلی در حالی است که بعضاً شاهد نارضایتی‌ در بحث قیمت‌ها و ارائه خدمات و مطالباتی مردم هستیم، در واقع دولتمردان علی‌رغم اینکه متوجه این مشکلات هستند اعتنایی نمی‌کنند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در عرصه سیاست خارجی اگر کوچکترین انتقادی به وزیر خارجه شود رئیس‌جمهور عصبانی شده و عصبانیت خود را در ادبیاتش نشان می‌دهد؛ این مواضع نشان می‌دهد که وزارت امور خارجه برای دولت یازدهم حیاتی است و این دولت موجودیت خود را به نتیجه مذاکرات گره زده و مردم نیز به خوبی این مسئله را دریافته‌اند.
آلیا در ادامه خاطرنشان کرد:‌ دولت با نگاهی خوشبینانه به مذاکرات نگاه می‌کند و فکر می‌کند که طرف مقابل رفتاری صادقانه دارد و به همین دلیل موفقیت دولت را به نتیجه مذاکرات گره زده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار