امروز : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 23
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143978
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی لاریجانی عصر امروز در مراسم افتتاح بخش زنان و زایمان و آیین کلنگ‌زنی پلی کلینیک مرکز ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی لاریجانی عصر امروز در مراسم افتتاح بخش زنان و زایمان و آیین کلنگ‌زنی پلی کلینیک مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شهید بهشتی با اشاره به وضعیت کشور در بخش بهداشت و درمان اظهار کرد: سال گذشته در همین ایام وضع درمانی کشور مناسب نبود و بودجه مناسبی در مجلس طراحی شد که به وزارت بهداشت داده شود.

وی بیان کرد: بودجه در نظر گرفته شده رقم قابل توجهی داشت و کاری که مجلس برای بهداشت و درمان انجام داد یک گام بلند و سرمایه‌گذاری سنگین بود تا شرایط درمانی در کشور بهبود پیدا کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت بهداشت نیز به خوبی از این بودجه استفاده کرد و دولت و وزارت بهداشت همت کردند تا وضع بهداشت و درمان در کشور بهبود یابد.

وی با اشاره به اینکه مسئله سلامت موضوع مهمی برای کشور است و باید در همه بخش‌ها به آن توجه شود، افزود: چندی پیش خلیلیان زحمت کشید و خیرین را برای ساخت بیمارستان 800 تختخوابی دعوت کرد و این حرکت نشان داد که خیران همتی بلند دارند و می‌توانند کارهای بزرگی را در قم سامان دهند؛ ما نیز خوشحال و مسروریم و از همه عزیزان تشکر می‌کنیم که با جدیت در این عرصه وارد شده‌اند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: یکی از کارهای مهم احداث بیمارستانی است که زمین آن مهیا شده است و برخی از خیران نیز پا پیش گذاشته‌اند که این کار سامان یابد و بنده نیز با یکی از بانک‌ها مذاکراتی داشته‌ام که در این عرصه وارد شده و سرمایه‌گذاری کنند و اگر این کار زودتر ساماندهی شود آنها نیز حاضر به سرمایه‌گذاری هستند.

انتهای پیام/2258/ی20/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها