امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143983
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
امیرفاضل الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزای فارس با اشاره به جلسه بعدازظهر مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر و ...

امیرفاضل الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزای فارس با اشاره به جلسه بعدازظهر مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر و همچنین معاون سیاسی وزارت کشور اظهار داشت: در این جلسه در خصوص چگونگی و نحوه برگزاری انتخابات بحث و تبادل‌نظر شد.
وی تصریح کرد: در این جلسه رئیس شورای شهر تهران موضوعاتی را در خصوص انتخابات شورایاری‌ها و اهمیت آن عنوان کرد.
الهیان خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری این جلسه طرفین بر برگزاری انتخابات شورایاری محلات در اسفند ماه سال جاری تأکید داشتند.
وی در ادامه گفت: انتخابات شورایاری‌ها در اسفند با مساعدت دولت (وزارت کشور، استانداری، فرمانداری)، شهرداری و شورا برگزار می‌شود.
الهیان همچنین با اشاره به آمار ثبت‌نام داوطلبین در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گفت: براساس آمار ثبت شده تا صبح امروز 12هزار و 900 نفر در سایت مربوطه ثبت‌نام کرده‌اند.
سخنگوی ستاد انتخابات شورایاری‌های محلات در پایان گفت: با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام انتخابات به مدت 2 روز، فردا آخرین روز از ثبت‌نام داوطلبان جهت حضور در چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها