امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143989
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه& zwnj;ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: خورشید سی و ششمین سالگرد بهارپرطراوت آزادی درحالی در ایران اسلامی طلوع می کند که جهانیان ، محو تماشای عظمت و اقتدارملت رشید ایران ، درپرتو انوارالهی انقلاب شکوهمند اسلامی و برافراشتن پرچم اسلام ناب محمدی ( ص) و برهم زدن همه معادلات قدرتهای جهانی و طنین انداز ساختن ندای حق طلبی و استکبار ستیزی در سراسرعالم است.

این بیانیه می‌افزاید: امروز و در آستانه طلیعه دیگری از فجرپیروزی، در حالیکه قدرت های استکباری تمام تلاش خود را برای مخدوش ساختن چهره اسلام عزیزدرجهان بکار گرفته اند و از ساختن و حمایت کردن از گروه های تروریستی به ظاهر مسلمان اما تکفیری و آدم کش تا حمایت از توهین کنندگان به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام گرفته تا تحریم و تهدید ملت مسلمان و افروختن آتش تفرقه در میان مذاهب اسلامی، ملت سرافراز ایران وظیفه ای بزرگ در این مقطع حساس بر عهده دارند. ملت قدرشناس ایران می دانند که این عزت مندی و سرافرازی در سایه ایثار شهیدان والامقام و از خود گذشتگی مجاهدان راه اسلام و جانبازان و آزادگان سرافرازاست. ملت بزرگ ایران آگاهند که این اقتدار در سایه رهبری حکیمانه امام راحل ( رحمت ا... علیه ) و خلف صالح ایشان، امام خامنه ای ( مدّظله العالی) پدید آمد و ادامه این سربلندی و افتخارجز در سایه تبعیت محض از ولایت فقیه امکان پذیر نمی باشد همانگونه که امام راحل( ره) فرمود: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.

این بیانیه ادامه می‌دهد: مردم غیور ایران رمز تداوم و حرکت سرافرازانه انقلاب اسلامی و شکست نقشه های شوم دشمنان اسلام و ایران را وحدت و تلاش برای رشد و آبادانی ایران عزیز می دانند. ملت صبور و مقاوم ایران، مقاومت در برابر تحریم های ظالمانه را یک افتخار تاریخی و یک وظیفه انقلابی می دانند و آنقدر بزرگ و با عظمت گشته اند که در همین شرایط نیزدرزمینه های مختلف از جمله هسته ای، فضایی، نانوداروها، سلولهای بنیادی و دیگر علوم راهبردی پیشرفت های بسیارنموده و دستاوردهای گرانقدرعلمی را نصیب خود ساخته و دشمنان را مبهوت تلاش فرزندان برومند این آب و خاک نموده اند و چه زیباست که در آستانه این فجر بزرگ، یادی از شهدا و ایثارگران حوزه علم و فناوری نمائیم.

بیانیه جامعه مهندسین می‌افزاید: امروز ملت بصیر ایران، راه دفاع را بخوبی میشناسد و مرزهای دفاع این کشوررا کیلومترها فراتراز مرزهای جغرافیایی ایران قرارداده است و دراجرای این راهبرد هوشمندانه و انقلابی، هم حمایت ازملت های مظلوم منطقه را به عنوان یکی از آرمان های انقلاب اسلامی هدف قرارداده و هم دفاع از کیان ایران اسلامی را به بهترین نحو به انجام می رساند و چه نیکوست که در این ایام، قدردان خون سرداران شهید امنیت ایران و دفاع از اسلام عزیزباشیم.

«ملت بزرگ و دشمن شناس ایران،همچنان بردشمنی با جهانخواران از جمله آمریکا و اذنابش تأکید نموده اند و از سکانداران عرصه های مختلف اجرایی، علی الخصوص در سیاست خارجی می خواهد که همواره بر مسیرعزت و دفاع ازارزشها و دستاوردهای این ملت بزرگ درمذاکره با طرف های غربی، گام بردارند وهمچنین مسئولین درحوزه اقتصاد نیز با در پیش گرفتن راهبرد اقتصاد مقاومتی برتوان و دانش داخلی تکیه نمایند و بدانند که برای این ملت غیور، هیچ چیزبزرگترومهمترازاسلام و آرمانهای انقلاب اسلامی نیست و گواه این ادعا تقدیم خون های پاک جوانان این مرزو بوم در پای این شجره طیبه است. این ملت غیور صهیونیست را بزرگترین دشمن اسلام دانسته و برمحو آن از صفحه روزگارتأکید داشته و به دوستان و مدافعان این غده سرطانی در جهان هشدار می دهد که حمایت از صهیونیست لجنزاریست که روزی همه حامیان خود را در خود فرو خواهد برد و آن روزکه بسیار نزدیک است بر طبل رسوایی حامیان رژیم کودک کش صهیونیست زده خواهد شد و بزودی این وعده حق الهی تحقق پیدا خواهد کرد که " اَنَّ الْاَرْضَ یَرِثُها عِبادِىَ الصّالِحُونَ‏" .»

این بیانیه تاکید می‌کند: ما مهندسین ایرانی درتشکل اصولگرای جامعه اسلامی مهندسین ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل ( ره ) و مقام معظم رهبری  ( مدظله العالی) و با پاسداشت خون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، به عنوان قطره ای از اقیانوس بزرگ ملت از مردم غیور وهمیشه در صحنه ایران می خواهیم تا با شرکت در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ، بار دیگر حماسه ای بزرگ بیافرینند و چشم طمع مستکبرین و عوامل فتنه گرشان را کور سازند و دیگر بار عظمت این ملت را در مقابل دیدگان حیرت زده جهانیان و بخصوص مخالفان سربلندی و استقلال میهن عزیزمان به نمایش گذارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها