امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14399
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با تبریک به ملت و منتخب ملت برای خلق ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی با تبریک به ملت و منتخب ملت برای خلق حماسه سیاسی بیانیه‌ای صادر کرد.

این تشکل دانشجویی در بیانیه خود با اشاره به نخوت دشمنان آورد: یقین داشته باشیم که حضور پرشور مردم، موجب تحسین دوستداران و نخوت و زبونی دشمنان اسلام و ایران و همچنین موجب دلگرمی مستضعفان جهان خواهد شد.

این دانشجویان تأکید کردند که حماسه‌ای چنین سیاسی از طرف ملت، به یقین حماسه‌ای اقتصادی در خور خود را از دولت خواستار است.

جامعه اسلامی دانشگاه محقق اردبیلی در پایان بیانیه خود با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و امام شهدا، تصریح کرد: از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات صمیمانه قدردانی کرده و  به رئیس جمهور جدید و منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا تبریک گفته و از درگاه با عظمت پروردگار سبحان توفیق روزافزون در خدمت هرچه بیشتر به این مردم شریف مسالت می‌کنیم.

این دانشجویان تصریح کردند: سعی خواهیم کرد به عنوان یک تشکل دانشجویی در طی مسیر پیشرفت و عدالت از هیچ کمکی به ملت و دولتِ خود دریغ نکنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار