امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143996
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
سمیرا احمدی دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به صدور ...

سمیرا احمدی دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به صدور مجوز برای تک& zwnj;خوانی زنان توسط مسئولان فرهنگی گفت: در ماه‌های پایانی سالی هستیم که طبق فرمایش مقام معظم رهبری بنام « اقتصاد و فرهنگ، باعزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری شده و این نشان دهنده‌ دغدعه‌ای است که رهبر انقلاب نسبت به حوزه فرهنگ دارند و می‌خواهند تمام مسئولان به فرهنگ و کار فرهنگی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

احمدی تصریح کرد: عرصه فرهنگی عرصه جهاد است آن‌هم در دورانی که به تعبیر مقام معظم رهبری در دوران جنگ نرم و هجمه دشمنان قسم خورده اسلام هستیم ولی آیا اقدامات دوساله متولی اصلی فرهنگ در نظام  جمهوری اسلامی در شان اسلام بوده و توانسته آن چیزی که مد نظر مقام رهبری پیرامون جهاد در عرصه فرهنگی است را برآورده سازد.

وی تاکید کرد: چرا باید در یک کشور اسلامی به زنان که رسالت اصلی آن‌ها تربیت فرزندان نمونه اسلامی است مجوز خوانندگی داده شود. مسلما این مسئله در شان یک زن مسلمان و ایرانی نیست.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: ظاهرا مسئولان فرهنگی کشور متوجه نیستند که این اقدام ضد فرهنگی و ضد ارزشی چه تبعات عظیمی می‌تواند برای کشور به وجود آورد. اینگونه اقدامات در جبهه دشمن بازی کردن بوده و جایگاهی در کشور اسلامی ما ندارند.

احمدی ادامه داد: اگر پدران و برادران ما سال‌ها پیش در چنین روزهایی که امروز از آن به عنوان دهه باشکوه فجر نام می‌بریم، انقلاب کردند، هدفی جز زنده نگه داشتن اسلام و مکتب امام(ره) نداشتند ولی متاسفانه اکنون عده‌ای به نام اسلام فعالیت‌های ضد اسلامی انجام می‌دهند و به تک‌خوانی زنان مجوز می‌دهند.

دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خاتمه گفت: از تمام مسئولان اعم از قوه مجریه، مقننه و قضائیه تقاضا داریم که حواس‌شان باشد که خواسته یا ناخواسته در جبهه دشمن بازی نکنند چرا که مردم همیشه در صحنه ما اجازه پیشروی این‌گونه مسایل ضد اسلامی را نخواهند داد و در صورت ادامه چنین اقدامات ضد فرهنگی که جواب قاطعی از صاحبان اصلی نظام خواهند گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها