امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143997
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 202
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست دبیران استان‌ها و شهرستان های حزب مؤتلفه اسلامی به منظور بررسی آخرین تحولات منطقه ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشست دبیران استان‌ها و شهرستان های حزب مؤتلفه اسلامی به منظور بررسی آخرین تحولات منطقه و جهان و نیز روند همگرایی و اتحاد اصولگرایان و ارزیابی چالش های پیش رو در مشهد مقدس برگزار و بیانیه پایانی آن نیز قرائت شد.
در این بیانیه آمده است: مهم ترین ضرورت در شرایط کنونی برای عبور از پیچ بزرگ تاریخی، همگرایی و وحدت نیروهای ولایی با رویکرد «بصیرت انقلابی» است. بحمدالله روند گفتگوهای اصولگرایان در سراسر کشور، حرکتی رو به رشد و مثبت است. این گفتگوها در قلمرو درک شرایط کنونی انقلاب و نحوة کارکرد اصولگرایان در صحنه های سیاسی کشور به توافق نزدیک می شود و آثار و نتایج این رویکرد به زودی در فضای کشور رخ نمایی می شود. اصولگرایان ان شاءالله در آینده با صف واحد و گفتمان واحد و صدای واحد در سپهر سیاست ایران ظاهر خواهند شد و این یک آرمان دست یافتنی است.

این بیانیه می‌افزاید: اقتدار ملی و امنیت ملی با درایت و هوشمندی رهبری معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در فضای پرتلاطم و طوفانی منطقه در اوج و بالندگی است. این رویکرد در سایه وحدت ملی و انسجام اسلامی به دست آمده است. حوزه های علمیه و دانشگاهها به ویژه نخبگان امروز جامعه ما در سطحی از هوشیاری و هوشمندی هستند که اجازه بازتولید فتنه را نمی دهند. ملت ما در سایه این درک مشترک به رصد توطئه ها و نیرنگ های دشمن و همواره آماده مقابله با دسیسه های استکبار جهانی مشغول هستند.

این بیانیه تصریح می‌کند: اهانت هفته نامه «شارلی ابدو» و قرار گرفتن جنایتکاران جنگی غرب، پشت این اهانت، موجی از بیداری اسلامی و مقابله با توطئه های غرب به ویژه آمریکا را فراهم کرده است. ملت ما در روند همگرایی با جهان اسلام، یکصدا علیه تبهکاری ها و اینگونه حرکت ها موهن هستند. ما نیز در کنار ملت، حرکت زشت اهانت به پیامبر اکرم (ص) را محکوم می کنیم وپیام هوشمندانه مقام معظم رهبری به جوانان مغرب زمین را عاملی بسیارمهم دربیداری اندیشمندان غربی وخنثی کننده دسیسه اسلام هراسی توسط استکبارو صهیونیسم جهانی می دانیم.

در بیانیه موتلفه آمده است: جنایت رژیم اشغالگرد قدس در قنیطره بار دیگر خطر صهیونیسم در منطقه و همگرایی آنها با تروریست ها را نشان داد. ملت ما و ملت های بیدار جهان، از انتقام و مقابله به مثل حزب الله تشکر و قدردانی می کند و با تمام وجود از آنها حمایت می کنیم.  مذاکرات هسته ای به دقایق پایانی خود نزدیک می شود. ما ضمن تشکر از تلاش های دولت در این زمینه، اطمینان داریم هیچ امیدی نمی توان به عهد و پیمان غرب و به ویژه آمریکایی ها داشت. آنها ثابت کردند به توافقات خود پایبند نیستند و تاکنون هیچ اقدامی در جهت توافقات ژنو نکرده اند. هرگونه امید بستن به دشمن در این مذاکرات نوعی ساده لوحی است. حل مشکلات کشور در گرو عقلانیت سیاسی و اتحاد ملی و با تکیه بر اقتصاد مقاومتی است. ما غیر از این راه، هیچ راه دیگری نداریم. مقاومت راه حل اصلی همه مشکلات ماست.

این بیانیه تاکید می کند: تروریسم در عراق و سوریه و در کل منطقه و جهان مولود سیاست های جنایتکارانه غرب در جهان اسلام است. رژیم صهیونیستی نماد اصلی تروریسم دولتی است و کارنامه ای خونین از نقض حقوق بشر و نسل کشی در تاریخ 50 ساله اخیر به جای گذاشته است. مبارزه با تروریسم پشت مرزهای ایران یک راهبرد صحیح است. از آن حمایت می کنیم و به شهدای ترور در داخل و خارج درود می فرستیم و از خداوند متعال علو درجات آنها را خواستاریم.

«از دولت و کارگزاران دیپلماسی خارجی کشور می خواهیم شان ملت ایران را در تعامل سیاسی با غرب رعایت کنند و ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران را طی سه دهه گذشته با برخی حرکات غیر دیپلماتیک مخدوش نکنند. از وزیر خارجه می خواهیم حرکاتی چون قدم زدن با جان کری و یا سفر به پاریس آن هم هنگامی که پاریس پایتخت اسلام ستیزی است دیگر تکرار نشود.»

این بیانیه می‌افزاید: از دولت به ویژه رئیس جمهور می خواهیم در پاسخ به مطالبات مردم و رهبری صادقانه به شعارهایی که در ایام انتخابات مطرح کردند عمل کنند. ازجمله ، توجه به معیشت مردم بویژه محرومین و مستضعفین، مبارزه با فساد و رشوه خواری در دوایر دولتی کمترین مطالبه ای است که می شود بر آن تاکید کرد. از دولت می خواهیم از ایجاد دو دستگی در جامعه و نیز حاشیه سازی پرهیز کند و بر عهد و پیمان و سوگند خود در خدمت به مردم پابرجا بماند؛ با مقام معظم رهبری پیمان می بندیم بر اصول و آرمان های انقلاب و امام و اسلام ایستادگی کنیم تا پای جان در برابر شرارت های غرب و بویژه آمریکا بایستیم.

در پایان این بیانیه آمده است: ما به فضل الهی اجازه آتش افروزی مجدد به فتنه گران نخواهیم داد. امیدواریم نهادهای نظارتی با مراقبت دقیق جلوی نفوذی های دشمن در نهادهای انتخابی و اجرایی را بگیرند
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها