امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14400
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 263
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین نجابت نماینده تهران در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار داشت: ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین نجابت نماینده تهران در نطق میان‌دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار داشت: انتخابات 24 خرداد آزمون خیره‌کننده دیگری بود که چهره مصمم و پر امید مردم در ایران اسلامی را در معرض نگاه دوست و دشمن قرار داد.

وی افزود: رشد فزاینده سیاسی و پای‌فشردن بر مردم‌سالاری دینی در این کشور با حضور متراکم مردم در پای صندوق‌های رأی یک‌بار دیگر در عمل به اثبات رسید و باطل‌السحر فته‌ها و گزافه‌های دشمنان این مرز و بوم و عوامل داخلی آنها شد.

نجابت ادامه داد: ایرانیان مؤمن و زمان‌شناس که پیروزان واقعی این میدان خطیر شدند، ظرفیت عظیم خود را در مواجهه هوشمندانه با جنگ روانی بازیگران سلطه و استکبار به زیبایی و با چیره‌دستی هر چه تمام‌تر به رخ کشیدند و آینده امیدوارانه خود، اقتدار ملی و منافع ملی کشور را بیمه کردند.

عضو ارشد فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطر نشان کرد: این پیروزی عظیم را از خانه ملت به ملت سرافراز، رهبر معظم انقلاب و مسلمانان و مستضعفان جهان تبریک عرض می‌کنم و موفقیت منتخب مردم جناب آقای دکتر روحانی را در اینکه در معرض خدمت‌گزاری به این بهترین مؤمنان جهان قرار گرفته، صمیمانه تبریک می‌گویم.

نجابت تصریح کرد: نمایندگان آمادگی کامل دارند تا در جهت تحقق وعده‌های داده شده و تضمین شاخص‌های پیشرفت و عدالت در کشور تعاملی سازنده با دولت آینده داشته باشند.

وی با اشاره به نکات قابل تأمل در ارتباط با انتخابات تصریح کرد: فراست خدادادی رهبر معظم انقلاب در زمینه‌سازی خلق این حماسه تاریخ‌ساز و تذکر هوشمندانه ایشان در صیانت از آرای مردم، به گونه‌ای جلوه کرد که اعلام پیروزمند انتخابات با کمترین اکثریت آرای ممکن هم از طرف مجریان و ناظران، ترفندها و یاوه‌گویی‌های چند ساله دشمنان را نقش بر آب کرد و مظلومیت نظام در حوادث فتنه 88 را به خوبی برملا کرد و این مسأله چون نگینی درخشان بر تارک مردم‌سالاری دینی ایران درخشید و در تاریخ ماندگار شد.

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه پس از افتخارآفرینی کم‌نظیر ملت ایران، بلافاصله پیام‌های تبریک مسئولان عالیرتبه کشور آغاز شد، گفت: این خود گویای اهمیت و ویژگی کشور اسلامی ما در مناسبات و معادلات بین‌المللی است اما در همین پیام‌ها و اظهارنظرها اشاراتی قابل تأمل و  زیرکانه به برخی مطالب به ویژه از سوی آمریکا و اروپاییان مشاهده می‌شد که به خیال خود فضایی جدید در تعامل با ایران اسلامی را ترسیم می‌کردند.

وی با بیان اینکه در این رهگذر نکاتی چند قابل ذکر است، گفت: اولا رئیس‌ جمهور منتخب اعلام کرده که اهل سازش نیست و به هیچ وجه از حقوق و منافع ملی در تعامل با دیگران کوتاه نخواهد آمد و این کار را با کمترین هزینه انجام خواهد داد که البته از شخصیت باتجربه و عضو جامعه روحانیت مبارز تهران غیر از این هم انتظاری نیست.

نجابت اظهار داشت: به این کوته‌اندیشان واپس‌گرا که در مدیریت کشورهای خود زمین‌گیر شده و حرف تازه‌ای برای عالم ندارند، باید یادآوری کرد که عصر تجددخواهی، مدرنیته و فراگیر کردن تمدن غرب و حل شدن در محاسبات بین‌المللی، سال‌هاست که سپری و ناکارآمدی تمدن غرب در اداره جوامع مشکلات اخلاقی به خوبی روشن شده است.

وی افزود: امواج خروشان معنویت‌گرایی، به ویژه توسعه افکار بلند حضرت امام  (ره) کشورها را یکی پس از دیگری در نوردیده است و نهضت بیداری اسلامی مدت‌هاست که اسلام آمریکایی را در منطقه رسوا کرده و امواج خروشان آن در حال عبور از کشورهایی است که به عنوان بدل اسلامی در منطقه مطرح شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به غربی ها خاطر نشان کرد: کشورهای ظاهرا اسلامی که در نقشه راه غربی ادعای اسلامیت می‌کنند، زمینگیر شده و شما نیز با لشکرکشی به عراق، افغانستان و اعلام جنگ ایدئولوژیک، شکست خورده‌اید و باید غرامت آن را بپردازید.

نجابت ادامه داد: باید بدانید که تغییر دولت‌ها در کشور ما ناشی از ماهیت پویا، پیشرو و تحول‌خواه انقلاب اسلامی و در جهت تأمین نیازهای نقلاب و فشار از درون کشور صورت می‌گیرد و نه به واسطه فشارهای شما از خارج و بر این لحاظ تصور اینکه ایران اسلامی در تعامل با شما به ادبیات و مناسبات دهه 70 برگردد خیالی خام و از سر بی‌اطلاعی است.

وی افزود: باید بدانید که این ملت بزرگ به خوبی دریافته است که در پرتو عزت، استقلال و پیشرفت جمهوری اسلامی می‌تواند رفاه مادی و توسعه را به دست آورده، بنابراین اگر هم تعاملی با شما داشته باشد که حتما خواهد داشت، تعاملی به نمایندگی از یک تمدن در حال ظهور با تمدنی در حال افول است.

نماینده تهران در پایان گفت: ایران اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند و پیشقراول در ظلم‌ستیزی ظهور تمدن اسلامی را نمایندگی می‌کند و شما نمایندگان تمدنی هستید که آثار سوء اخلاقی و اقتصادی و مدیریتی آن نمایان شده است؛ لذا این تعامل لوازم خاص خود را خواهد داشت و زیاد ذوق‌زده نشوید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار