امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144008
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید مصطفی میر سلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در اجلاس ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید مصطفی میر سلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی در مشهد مقدس  با اشاره به هنر حزبی بودن اظهار داشت: مقام معظم رهبری در کرمانشاه جایگاهی که حزب در جمهوری اسلامی باید به عنوان مردمسالاری اسلامی داشته باشد را مطرح کردند و در حال حاضر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دنبال سیاست های کلی انتخابات است زیرا از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و سرنوشت سیاسی جمهوری اسلامی به آن وابسته است.
میرسلیم با تاکید بر اینکه هر چه استحکام مردمسالاری بیشتر باشد، استحکام جمهوری اسلامی بیشتر خواهد بود تصریح کرد: آبروی حزب به آبروی اعضای آن وابسته است و حزبی که اعضای آن بی توجه به معانی باشند و رفتار ناشایستی انجام دهند آن حزب آبرویی ندارد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: نباید طوری رفتار کنیم که شرمنده شهدا شویم، ما اعضای حزب باید بار حیثیتی حزب را به دوش بکشیم و این مفهوم معرفی نامزدی حزبی است، باید نمایندگان حزبی معرفی کرد یعنی کسانی که بینش حزبی دارند. این افراد باید در و باطن مراقب باشندزیرا هر رفتاری به پای حزب نوشته می شود.

وی در ادامه با تاکید بر حفظ شئون شخصیت حزب اظهار داشت: حزب یک حرف ، موضع و منطق دارد و همه اعضا دارای یک آرمان و مرام هستند، حیثیت و شخصیت حزب باید حفظ شود تا محوریت حزب خدشه دار نشود.

میر سلیم با تاکید بر هنر شنیدن بیان داشت: باید انتقاد پذیر باشیم و کلام یکدیگر را قطع نکنیم، مرحوم حق‌شناس می‌گفت اگر دیدید حرفی در جایی به شما بر می‌خورد بدانید نقطه ضعف شما در آنجا است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در مورد هنر سخن گفتن اظهار داشت: در قرآن کریم در مورد سخن گفتن مطالب بسیاری آمده و اینکه مسلمانان چگونه با یکدیگر سخن بگویند. باید چگونه صحبت کردن و چکیده گویی را یاد گرفت.

وی در ادامه با اشاره به رفتار سیاسی مقام معظم رهبری در سال 88 گفت: مقام معظم رهبری در فتنه 88 پای رای مردم ایستاد تا تقدس رای مردم حفظ شده و شالوده نظام سست نشود و در واقع نظر مقام معظم رهبری این بود که باید به رای اکثریت احترام گذاشت .

میر سلیم تاکید کرد: نباید نظر خود را به دیگران القا کرد بلکه باید برای نظر و رای دیگران احترام قائل بود .

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار