امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144011
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به دادستان کل کشور اعلام کرد: محمدرضا ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به دادستان کل کشور اعلام کرد: محمدرضا رحیمی در نامه& zwnj;‌های سرگشاده خود به رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور سابق، مسائل قابل تاملی از جمله عدم تناسب جرم با حکم صادره، ارتباط تعدادی از نمایندگان مجلس با پرونده و موارد دیگری را مطرح کرده‌اند؛ بدین جهت انتشار علنی حکم دادگاه صالحه و نیز محتویات جلسه دادگاه به دستور قاضی محترم برای رفع شبهات ایجاد شده در جامعه ضروری به نظر می­‌رسد.

متن این نامه به شرح زیر است:

« جناب آقای حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی

دادستان محترم کل کشور

سلام علیکم

حکم قطعی شده آقای رحیمی برای همگان پذیرفته شده و طبق قانون لازم­ الاجراست لکن با عنایت به نامه­‌های منتشر شده توسط ایشان و شبهات مطروحه در فضای کشور، با وجود مصاحبه سخنگوی قوه قضاییه نیاز به شفافیت بیش از پیش و از میان زدودن شبهات احساس می­‌شود.

محمدرضا رحیمی در نامه‌‌های سرگشاده خود به رئیس دستگاه قضا و رئیس جمهور سابق، مسائل قابل تاملی از جمله عدم تناسب جرم با حکم صادره، ارتباط تعدادی از نمایندگان مجلس با پرونده و موارد دیگری را مطرح کرده‌اند؛ بدین جهت انتشار علنی حکم دادگاه صالحه و نیز محتویات جلسه دادگاه به دستور قاضی محترم برای رفع شبهات ایجاد شده در جامعه ضروری به نظر می­‌رسد.

از حضرتعالی به عنوان دادستان کل کشور درخواست داریم که این موضوع هرچه زودتر انجام گیرد تا دیگر جایی برای شبهه و شک باقی نماند.

همچنین اعلام نتایج و روند رسیدگی به پرونده­‌هایی چون کرسنت، استات اویل، آقازاده معروف و … برای تنویر افکار عمومی را از جنابعالی خواستاریم و می‌خواهیم عدالت را برای همگان اجرا کنید.

با سپاس و احترام

به امید ظهور عدالت گستر گیتی»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها