امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144016
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 6
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حسام الدین آشنا در حاشیه نشست خبری رونمایی از شبکه ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حسام الدین آشنا در حاشیه نشست خبری رونمایی از شبکه مطالعات سیاستگذاری عمومی (شمس) و شبکه اتاق های فکر استانی در پاسخ به سوالی در مورد واکنش‌های رئیس‌جمهور به منتقدان، در جمع خبرنگاران اظهارداشت: من فکر می‌کنم دولت خود را برای نقدهای صریح و سنگین آماده کرده است.
وی ادامه داد: در جشنواره فارابی رئیس‌جمهور به صراحت اعلام کرد نقدهایی که بتواند راه‌حل‌های جایگزین را ارائه کند، مورد استقبال دولت قرار می‌گیرد.

سرپرست مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری افزود: من فکر می‌کنم رئیس‌جمهور به صراحت میان منتقدین و تخریب گران تفکیک قائل می‌شود، از انتقاد استقبال می کند ولی از تهمت زنندگان، دروغگویان، فحاشان و افترا زنندگان تبری می جوید و این، خیلی موضوع صریحی در سخنان رئیس‌جمهور است.

آشنا اضافه کرد: سامانه نقدی که در مرکز بررسی‌های استراتژیک رئیس‌جمهور طراحی شده امکان می‌دهد که صاحبنظران بتوانند نظر خود را به صراحت راجع به سیاست‌های دولت بگویند و این نظرات منتشر شود.

مشاور رئیس‌جمهور در امور فرهنگی اظهارکرد: نباید اینگونه باشد که برخی بگویند هرکاری که دولت انجام می‌دهد چون ما انجام نمی‌دهیم غلط است؛ اگر ما انجام می‌دادیم درست بود و چون این دولت انجام می‌دهد غلط است؛ این منطق، منطق جوابگویی برای حل مشکلات کشور نمی‌تواند باشد.

وی ادامه داد: دوستانی که مثلاً به سیاست خارجی دولت روحانی انتقاد دارند باید بتوانند راه حل جایگزین مذاکرات را بیان کنند؛ اگر نمی‌توانند بیان کنند یا در دوره خودشان راه حل جایگزین را امتحان کرده اند و کشور را به گل نشاندند، بهتر است در دادن پاسخ های جدی به سوالاتی که در مورد عملکرد خودشان وجود دارد، اهتمام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار