امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144030
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزای فارس، به نقل از وزارت بهداشت،  سید محمد هادی موسوی با اشاره به اینکه جلسه شورای ایثارگران با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: ...

به گزارش خبرگزای فارس، به نقل از وزارت بهداشت،  سید محمد هادی موسوی با اشاره به اینکه جلسه شورای ایثارگران با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، گفت: در این جلسه دکتر هاشمی رهنمودهایی در جهت حل مشکلات ایثارگران بیان کرد.
مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران، تصویب برگزاری مراسم گرامیداشت روز شهید را یکی از موضوعات مطرح شده در جلسه شورای ایثارگران عنوان کرد و افزود: تدوین آیین نامه اجرایی مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در خصوص اختصاص سهمیه جانبازان قطع نخاعی جهت پذیرش بدون آزمون در مقاطع تحصیلات تکمیلی از دیگر مباحث این جلسه بود.

وی ادامه داد: با دستور وزیر بهداشت مقرر شد تا اعتبارات لازم در حوزه ایثارگران به منظور حل مشکلات و موانع موجود در این حوزه، تامین شود.

در جلسه شورای ایثارگران که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، سید محمد هادی ایازی قائم مقام وزیر در امور مشارکت های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیرین حوزه سلامت، سید صدرالسادات معاون توسعه وزارت بهداشت و اعضای شورای ایثارگران حضور داشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها