امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144043
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ربیعی در مراسم افتتاح بیمارستان جدید آیت‌الله کاشانی اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ربیعی در مراسم افتتاح بیمارستان جدید آیت‌الله کاشانی اظهار داشت: ما نمی‌خواهیم جامعه را با تلاطم اجتماعی اداره کنیم و در یک سال گذشته به اندازه ده سال ارائه خدمت داشته‌ایم.

وی بیان داشت: در اوایل اسفند سیاست‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دستگاه‌های زیرمجموعه ابلاغ می‌شود.

ربیعی بیان داشت: برای رفاه حال بیمه‌شدگان دفترچه‌های بیمه حذف و جای آن را کارت‌های الکترونیکی می‌گیرد  که این طرح به زودی در مراکز ملکی درمانی تامین اجتماعی اجرایی می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر 4 بیمارستان آیت‌الله کاشانی، بقیة‌الله کرمان (میلاد 2)، ایلام و زابل افتتاح می‌شود و در مجموع 36 مرکز درمانی و خدمات بیمه‌ای در سراسر کشور در ایام دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

ربیعی با بیان اینکه طول مدت پروژه‌ها کاهش یافته است، گفت: پروژه‌هایی که در مناطقی واقع شده‌اند کارگرنشین است در اولویت و تسریع قرار می‌گیرند.

وی درباره افزایش کیفیت خدمات درمانی اظهار داشت: 4 بیمارستان با برند میلاد در کشور احداث و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با تاکید بر اینکه بودجه درمانی سازمان تامین اجتماعی بیش از 6 میلیارد تومان بوده است، گفت: در مجموع سازمان تامین اجتماعی در دو بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم ارائه خدمت می‌کند که بودجه این دو بخش 12 هزار میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها