امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144045
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
عبدالوحید فیاضی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص ...

عبدالوحید فیاضی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برگزاری& nbsp;کلاس‌های آموزشگاه‌های آزاد در رشته‌های مختلف اظهار داشت: آموزشگاه‌های آزاد که برخی متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی متعلق به وزارت آموزش و پرورش است، کار کیفی انجام نمی‌دهند، بلکه اقتصادی و تجاری هستند.

وی ادامه داد: کلاس‌ها بهره‌وری بالایی ندارند اما توسعه پیدا کرده‌اند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش باید به نوعی کلاس‌ها را مدیریت کنند. 

فیاضی اضافه کرد: کار این کلاس‌ها کمک به حوزه فرهنگ و هنر نیست؛ به نظر بنده ممکن است کار این آموزشگاه‌ها تخصصی باشد اما آموزش‌هایی که غیر تخصصی هستند ارائه می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه کلاسی مانند نقاشی و زبان خارجی که در این آموزشگاه‌ها ارائه می‌شود، منتج به نتیجه درست نخواهد شد، گفت: هرکسی که از این آموزشگاه‌ها مدرک می‌گیرد وقتی از وی سوال کنید تا دو کلمه زبان خارجی صحبت کند، قادر به صحبت نیست.

وی افزود : باید برای این مجموعه‌ها تصمیم‌گیری کرده و مجلس شورای اسلامی به این موضوع  ورود پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار