امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14405
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 116
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر که به عنوان طراح دو فوریتی تمدید ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر که به عنوان طراح دو فوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات عمرانی در جلسه علنی امروز مجلس سخن می‌گفت، با تأکید بر اهمیت بخش عمران در کشور، گفت: برای عمران کشور باید اعتبارات لازم انتخاب شود ولی اعتباراتی که ما برای بخش عمران در نظر گرفته‌ایم، تنها تا 31 تیر ماه قابل هزینه است.

وی با بیان اینکه به دلیل برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و حاکم شدن فضای انتخاباتی در کشور اعتبارات عمرانی هزینه نشده است، افزود: با توجه به اینکه مسئولین سرگرم برگزاری انتخابات بودند متأسفانه اعتباری که ما برای عمران در نظر گرفته‌ایم صرف نشده و این امر، خسارات سنگینی به کشور وارد کرده است.

حاجی دلیگانی در توضیح طرح دو فوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات عمرانی گفت: این طرح دو فوریتی با این هدف تهیه شده که زمان هزینه اعتبارات عمرانی را تا 31 شهریور به مدت دو ماه تمدید کند تا پروژه‌های عمرانی متوقف نمانند.

وی خاطر نشان کرد: اکثر نمایندگان متوجه هستند که در پروژه‌های عمرانی به دلیل کمبود اعتبارات متوقف مانده و به دلیل بروکراسی‌های اداری نمی‌توان از اعتبارات عمرانی نیز هزینه کرد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در پایان از نمایندگان خواست با رای به طرح دو فوریتی تمدید مهلت هزینه اعتبارات عمرانی زمینه پرداخت هزینه‌های پروژه‌های عمرانی متوقف شده را فراهم کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها