امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144058
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسین هاشمی در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه تهران اظهار داشت: بر اساس ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسین هاشمی در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه تهران اظهار داشت: بر اساس گزارشی که از سوی سازمان امور مالیاتی درباره طرح جامع مالیاتی و سیاست‌های دولت در بخش الکترونیک ارائه شد نشان از اقدامات مثبت در این زمینه است.

وی با اشاره به اینکه استان تهران بیش از 50 درصد مالیات کشور را تأمین می‌کند، گفت: این آمار نشان می‌دهد که باید توجه بیشتری در حوزه امور مالیاتی در استان تهران داشته باشیم.

استاندار تهران بیان داشت: خوشبختانه در استان کسری بودجه نداریم و بودجه جاری امسال نیز مشکلی ندارد. در بودجه عمرانی اعتبارات کامل تخصیص یافته و احتمال دارد پرداختی‌ها در بخش تملک دارایی‌ها نیز انجام شود.

استاندار تهران با اشاره به اینکه بودجه سال 93 نسبت به سال گذشته جهش زیادی داشته است، گفت: در این خصوص وعده دولت عملی شده است.

وی درباره پاداش 475 بازنشسته در سال 92 بیان داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پاداش این بازنشستگان نیز پرداخت می‌شود.

در ادامه استاندار تهران درباره افتتاح پروژه‌ها در ایام دهه فجر بیان داشت: 902 پروژه با اعتباری بالغ بر 2600 میلیارد تومان در ایام‌الله دهه فجر در استان تهران به بهره‌برداری می‌رسد که افتتاح این پروژه‌ها با حضور اعضای هیأت دولت، رئیس‌جمهور و معاونان استانداری است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار