امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14406
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۲
تعداد بازدید: 237
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف پیرامون حضور حماسی مردم در انتخابات 92 و تبریک ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف پیرامون حضور حماسی مردم در انتخابات 92 و تبریک به رئیس جمهور منتخب، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه با اشاره به حضور بیش از 70 درصدی مردم در انتخابات آمده است: حضور بیش از 70درصدی مردم در پای صندوق‌های رای و اعلام امانتداری و صیانت نظام مقدس جمهوری اسلامی از تک تک آرا نشان داد که بیان تقلب 11 میلیونی از طرف عده‌ای ناآگاه یا مغرض در انتخابات 88، دشمنی یا توهمی بیش نبوده است.

این دانشجویان با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب تکیه بر اخلاق و اعتدال را سرلوحه کار خود اعلام کرده بود، از حسن روحانی خواستند تا با در پیش گرفتن اخلاق و اعتدال، زمینه بهره گیری از تمام ظرفیت‌های ملت مسلمان ایران را ایجاد کند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی شریف در بیانیه خود از جریان‌ها و سلیقه‌های سیاسی خواستند رفاقت و همدلی را سرلوحه کار قرار داده و در دولت آینده، پرچم اسلام را بر قلل رفیع کرامت انسانی برافرازند. که هرچه دشمنی دشمنان بیشتر باشد، رفاقت دوستان باید بیشتر شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در پایان بیانیه خود همگام و هماهنگ با ملت و مسئولین آمادگی خود را برای همکاری با دولت منتخب ملت اعلام کرد و افزود: اکنون پس از هفته‌ها گفتن و شنودن، نوبت کار و اقدام است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها