امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144073
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به سلب تابعیت ده‌ها نفر از ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به سلب تابعیت ده‌ها نفر از اتباع بحرینی و استمرار بازداشت شخصیت‌های سیاسی و دینی آن کشور، از تشدید رویکردهای امنیتی و پلیسی دولت بحرین ابراز نگرانی کرد.

افخم افزود: اعمال اینگونه مجازات‌های منسوخ شده و عدم تفکیک بین اعتراض‌های مسالمت‌آمیز مردم آن کشور با اقدامات تروریستی گروه‌های تکفیری کمکی به حل مشکلات نخواهد کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه بار دیگر به مقام‌های بحرینی توصیه کرد با اقدامات اعتمادآفرین زمینه لازم را برای انجام گفت‌وگوهای جدی با مردم فراهم کنند.

به گزارش فارس، دولت بحرین بعد از اعلام سلب تابعیت تعدادی از شهروندان این کشور مدعی شد که گروهی از این افراد با ایران و حزب الله در ارتباط بوده‌اند.

«عیسی عبدالرحمن» وزیر مشاور دولت بحرین در امور رسانه‌ای اعلام کرد همه 72 نفری که تابعیت بحرینی از آنها سلب شده است به «منافع نظام» ضرر وارد کرده‌اند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار