امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۲۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144084
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
در پی انتشار گزارشی در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عملکرد سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در اروپا و آمریکای شمالی درباره پیام ...

در پی انتشار گزارشی در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در خصوص عملکرد سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران در اروپا و آمریکای شمالی درباره پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی که آنها را به شناخت اسلام اصیل دعوت کرده بودند، جواد کچوئیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوبلین در تماس تلفنی با خبرنگار فارس عنوان کرد که این سفارتخانه در سایت خود پیام ایشان را درج کرده و به اشتباه در گزارش فارس عنوان شده که سایت سفارت ایران در ایرلند «پیام رهبر انقلاب را بازنشر نکرده است».
همچنین رایزن مطبوعاتی سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاریس در پیامی برای خبرنگار فارس اعلام کرد. «در مورد  سایت سفارت جمهوری اسلامی ایران در فرانسه، دقت لازم اعمال نشده است. این سفارت، پیام مقام معظم رهبری را در صفحات فارسی، انگلیسی و فرانسه خود قرار داده بود که این مطلب در گزارش فارس به طور کامل مورد اشاره قرار نگرفته است.»
پیام مقام معظم رهبری در سایت سفارت ایران در دوبلین (ایرلند) به دو زبان فارسی و  انگلیسی منتشر شده است.
براساس این گزارش، پیام مقام معظم رهبری در سایت سفارت ایران در پاریس به زبان‌های فارسی،  انگلیسی و فرانسه قابل مشاهده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار