امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144099
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بن رودز، معاون مشاور امنیت ملی آمریکا در پاسخ به سوالی درباره تصمیم کاخ سفید برای ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بن رودز، معاون مشاور امنیت ملی آمریکا در پاسخ به سوالی درباره تصمیم کاخ سفید برای ارسال کمک نظامی به نیروهای امنیتی اوکراین می‌گوید واشنگتن هنوز گزینه تحریم‌ها را بهترین راه مقابله با روسیه در اوکراین می‌داند.

طبق گزارش رویترز، آقای رودز روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌ان گفت آمریکا معتقد است تحریم‌ها بهترین راه برای اثرگذاری بر معادلات روسیه در اوکراین هستند و ارسال تسلیحات به این کشور لزوماً مشکل را حل نمی‌کند.

وی گفت: «ما هنوز فکر می‌کنیم بهترین راه برای اثرگذاری بر محاسبات روسیه تحریم‌های اقتصادی است که اثرات گزنده‌ای بر اقتصاد روسیه داشته‌اند.»

شب گذشته (یکشنبه) روزنامه نیویورک‌تایمز از قول برخی مقامات آمریکایی گزارش داده بود کاخ سفید در حال بررسی ارسال کمک‌های نظامی کشنده به اوکراین است.

بن رودز در پاسخ به سوالی در همین مورد گفت: «ما فکر نمی‌کنیم پاسخ به بحران اوکراین، صرفاً ارسال سلاح‌های بیشتر به این کشور است.»

انتهای پیام/ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها