امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144116
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانشنامه فاطمی(س) از سوی سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با تخفیف ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دانشنامه فاطمی(س) از سوی سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با تخفیف ویژه در دهه فجر عرضه می‌شود و از ۱۵۰ هزار تومان به ۱۱۰ هزار تومان تغییر قیمت داده است.

این کتاب، دائرةالمعارفی است «ساختار موضوعی» شش جلدی و مشتمل بر یکصد و هفده مدخل کلان در دو بخش عمده: 1. تبیین زندگانی، سیره و تعالیم حضرت فاطمه زهرا(س) ( به مثابه‌ی الگوی عینی زن مسلمان) و 2. تحلیل علمی نظری مباحث مربوط به حرمت و حقوق زن، هویت و منزلت نهاد خانواده، با استناد به منابع اندیشه‌ دینی و توجه به آرای جدید و نظرها و نیازهای معاصر است.

این دانشنامه توسط جمعی از محققان در قطع وزیری و صفحات 2880 صفحه در شش جلد از سوی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی منتشر شده و تاکنون بیش از 500 نسخه‌ از آن به فروش رفته است. البته به دلیل حجم و قیمت بالا، خرید این مجموعه برای توده مردم دشوار است و امید می‌رود در راستای تسهیل دسترسی عموم ایرانیان و مسلمانان جهان به محتوای ارزشمند دانشنامه فاطمی(س) ابتکاراتی نظیر چاپ گزیده و ... در نظر گرفته شود.

علاقه‌مندان برای خرید این دانشنامه و دیگر مکتوبات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با شماره‌های 88503341-88505402 تماس بگیرند یا به نشانی www.poiict.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار