امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 144121
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه کننده نسخه تازه این درام فانتزی کلاسیک است و گیلرمو دل تورو مدیر تولید آن است. این کمپانی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه کننده نسخه تازه این درام فانتزی کلاسیک است و گیلرمو دل تورو مدیر تولید آن است.

این کمپانی بعد از موفقیت بالای مالی و انتقادی فیلم هایی مثل « مالیفیشنت/شیطان» و «سفیدبرفی»، به فکر تولید نسخه تازه ای از «دیو و دلبر» افتاده است.

این در حالی است که بقیه کمپانی های فیلم سازی هم مشغول تولید نسخه های تازه ای از انیمیشن های کلاسیک سینمایی به صورت فیلم های زنده و غیر انیمیشنی هستند.

بیل کاندون برای کارگردانی نسخه تازه «دیو و دلبر» انتخاب شده است. او این فیلم را براساس فیلم نامه ای از استفن چکوبسکی کارگردانی خواهد کرد.

اما واتسن در یک گفت و گو از این که برای بازی در این فیلم انتخاب شده، اظهار خوشحالی کرده و گفته بازی در یک چنین فیلمی از آرزوهای دیرینه اش بوده است.

وی در داستان فیلم، در نقش جوانی ظاهر می شود که برای نجات جان پدرش مجبور به زندگی در قصر بزرگ و بی روح یک موجود هیولا گونه می شود.

اما این موجود هیولا گونه در حقیقت یک شاهزاده جوان است که به خاطر طلسم یک جادوگر به این شکل درآمده است. دختر جوان باید با کمک گروهی از اهالی قصر، این طلسم را شکسته و شاهزاده را به شکل اولیه اش برگرداند.

صنعت سینما قبل از این چند بار داستان «دیو و دلبر» را به صورت فیلم سینمایی درآورده است، که معروف ترین آن ها محصول سال  1946 است. این محصول سینمای فرانسه را ژان کوکتو کارگردانی کرد. کمپانی والت دیزنی هم در سال 1999 یک نسخه انیمیشنی از این داستان را تولید کرد.

نکته جالب این است که این کمپانی هم به دنبال تولید یک نسخه سینمایی تازه از این انیمیشن موفق و پرفروش خود است.

اما واتسن با بازی در مجموعه فیلم فانتزی و نوجوانانه «هری پاتر» تبدیل به یک جهره سرشناس شد. وی سال قبل در درام تاریخی «نوح» در کنار راسل کرو بازی کرد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها